Filme „Popiežiaus egzorcistas“ – tikri įvykiai, su kuriais teko susidurti vyriausiam Vatikano egzorcistui

Tėvas Gabriele Amorthas (1925–2016 m.) buvo vyriausiasis Vatikano egzorcistas, per gyvenimą atlikęs tūkstančius demonų išvarymo ritualų. Kartu su dar penkiais kunigais 1990 m. jis įkūrė Tarptautinę egzorcistų asociaciją, o savo patirtį sudėjo į dvi knygas: „Egzorcistas pasakoja savo istoriją“ (An Exorcist Tells His Story) ir „Egzorcistas“ daugiau istorijų“ (An Exorcist: More Stories). Jos ir tapo įkvėpimo šaltiniu jau balandžio 7 dieną kino teatruose pasirodysiančiam filmui „Popiežiaus egzorcistas“.

Tai pirmoji siaubo juosta, kurioje vaidina aktorius Russelas Crowe‘as. Jo herojus, tėvas Gabrielius Amortas gauna užduotį ištirti galimą berniuko apsėdimo atvejį ir net nenujaučia, kad šis atvejis bus ypatingas.


Į berniuko kūną įsigavęs demonas kunigui atskleidžia prieš kelis šimtmečius įvykusią siaubingą istoriją, kurią oficialusis Vatikanas sėkmingai slėpė daugybę metų.


Neseniai „Sony Pictures“ instagrame paviešino tikrų kadrų iš egzorcizmo seansų, kad žiūrovai pamatytų, kas iš tiesų vykdavo tuo metu, kai iš žmogaus buvo varomas velnias. Video galima pamatyti čia:„Istorija išties intriguojanti vien tuo, kad ji tikra. Žmonės pamatys, koks iš tiesų yra Vatikanas už uždarų durų ir kas vyksta tuomet, kai paprasti tikintieji nieko nenutuokia. Nenoriu atskleisti daug detalių, bet daug ką pasako faktas, jog filmas įvardinamas kaip siaubo juosta“, - sako režisierius Julius Avery.


Tad kas gi vyksta Vatikane iš tiesų? Tai pamatysime pagal tikrus faktus sukurtoje juostoje „Popiežiaus egzorcistas“ jau nuo balandžio 7 dienos.


Filmo anonsas: https://youtu.be/_Fja0HTx99w

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis