Slidinėjimo kurorte vyro sužalojimu apkaltintai Gwyneth Paltrow paskelbtas teismo verdiktas

Vakar buvo priimtas teismo verdiktas Holivudo aktorės Gwyneth Paltrow ir buvusio optometrininko Terry Sandersono civilinėje byloje dėl 2016 m. slidinėjimo kurorte Jutoje įvykusio incidento.

Daug dėmesio sutraukusiame teismo procese sprendimas buvo palankus G. Paltrow. Prisiekusieji pripažino, kad aktorė nėra kalta dėl susidūrimo slidinėjimo kurorte. G. Paltrow buvo kaltinama tuo, kad ji Jutos valstijoje esančiame Deer Valley kurorte trenkė T. Sanderson į nugarą ir dėl to jam lūžo šonkauliai bei buvo sužalotos smegenys. Taip pat buvo teigiama, kad vyro sveikatos būklė po incidento gerokai pablogėjo.Gwyneth Paltrow
Gwyneth Paltrow
Vida Press


Prisiekusieji nusprendė, kad į pensiją išėjęs gydytojas T. Sanderson yra. atsakingas už incidentą, todėl priteisė G.Paltrow 1 JAV dolerį žalos atlyginimo. Būtent tiek aktorė prašė iš kaltinančiojo savo priešieškinyje. Po nuosprendžio paskelbimo, išeidama iš teismo salės, G.Paltrow priėjo prie T.Sanderson ir kažką jam pasakė. T.Sanderson leidiniui „Ekstra“ teigė, kad ji pasakė: „Linkiu tau gero“, o jis atsakė: „Ačiū, brangioji“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis