10 įsakymų, kurių Kim Kardashian privalėjo paisyti santuokos su Kanye West metu

Kanye West ir Kim Kardashian buvo viena garsiausių porų pasaulyje ištisą dešimtmetį, kol Kim 2021 m. sausį padavė skyrybų prašymą su reperiu ir jų keturių vaikų tėvu. Daugelis teigia, kad Kanye toli gražu nebuvo tobulas partneris ir dažnai apsunkindavo Kim gyvenimą. 

Save vadinamas „genijumi“ jis kelia aukštus standartus aplinkiniams, o taip pat kėlė ir Kim. Kokių griežtų taisyklių, Kim Kardashian privalėjo laikytis santuokos su Kanye West metu?


1. Kim negalėjo juokauti apie jų skyrybas. Kim buvo uždrausta juokauti apie jų meilę, o po ir apie skyrybas.  Kanye griežtai pagrasino Kim, kad ši neeskaluotų jų santykių ir nesišaipytų iš jo, kaip buvusio vyro.


2. Kanye ragino Kim nesidažyti. Pasirodydama kasmetiniame „Vogue 100“ festivalyje, Kim atskleidė, kad reperiui labiau patinka, kai Kim yra be makiažo. „Jam patinka, kuomet esu be makiažo. Manau, kad jis turi teisę pasakyti savo nuomonę“ , - teigė Kim.


3. Kim nebuvo leista paminėti savo buvusiųjų Kanye. Šaltiniai „RadarOnline“ atskleidė, kad Kanye buvo labai pavydus vyras ir nekentė, kai pokalbyje ji paminėdavo ką nors iš jos buvusiųjų.  10 griežtų taisyklių, kurių Kim Kardashian privalėjo laikytis santuokos su Kanye West metu
10 griežtų taisyklių, kurių Kim Kardashian privalėjo laikytis santuokos su Kanye West metu
Vida Press4. Kanye uždraudė Kim pasirodyti realybės šou. „Keeping Up With The Kardashians“ buvo vienintelis šou, kuriame per jų santykius Kanye nurodė, kad būtų gerai, jei ten pasirodytų Kim. Kai Kourtney Kardashian ir Khloe Kardashian ruošėsi išleisti savo realybės šou „Kourtney & Khloé Take The Hamptons“, Kanye neketino leisti Kim joje pasirodyti.


6. Kanye pasirūpino, kad Kim nagai būtų trumpi. 2016 m., Kim atskleidė, kad Kanye tiesiog nekentė ilgų nagų ir ragino ją juos nusikirpti. Kuomet išsiskyrė, Kim pasidžiaugė atsiradusia galimybe vėl turėti ilgus nagus, o tai reiškia, kad Kanye privertė ją laikyti trumpus nagus. 


7. Kim vilkėjo viską, ką liepė Kanye. Kanye įsiveržė į mados industriją ne vienas – jis taip pat atsivedė Kim į mados pasaulį. „Visada maniau, kad turiu tikrai gerą stilių – kol sutikau savo vyrą ir jis man pasakė, kad turiu patį blogiausią stilių“, – interviu „W Magazine“ prisiminė Kim.  Kim tęsė teigdama, kad ji norėjo mokytis, o Kanye norėjo ją išmokyti, todėl jos drabužių spinta tapo tuo, ką jis jai paskyrė.10 griežtų taisyklių, kurių Kim Kardashian privalėjo laikytis santuokos su Kanye West metu
10 griežtų taisyklių, kurių Kim Kardashian privalėjo laikytis santuokos su Kanye West metu
Vida Press8. Kanye uždraudė Kim Kardashian daugiau pasidaryti plastinių operacijų. Gimus pirmajai jų dukrai North West, artimas porai šaltinis RadarOnline.com sakė, kad Kim norėjo pasidaryti plastinę operaciją, kuri pradėtų numesti riebalus. „Kim buvo tikra, kad po gimdymo norėtų pasidaryti operaciją. Bet Kanye jai uždraudė“, – aiškina šaltinis.


9. Kim turėjo jaustis patogiai Kanye namuose esančiai temperatūrai. „Man patinka tik karštos patalpos ir nekenčiu, kai yra įjungtas oro kondicionierius“, – pasakojo KIm. Vis dėlto Kanye mėgsta vėsą, todėl vėliau Kim prasitarė, kad ji miegodavo itin vėsiuose Kanye namuose.


10. Kanye West neleido Kim pasikalbėti su savo asmens sargybiniais. Vienas iš senų Kanye asmens sargybinių Steve'as Stanulis per NME kalbėjosi su „The Sun“ ir papasakojo, ką reiškia dirbti vadovaujant milijardieriui. Reperis įnirtingai saugojo savo žmoną, o jei užklupdavo vieną savo asmens sargybinį su ja besikalbantį, atleisdavo – būtent taip nutiko ir Stanuliui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis