Supermodelio Emily Ratajkowski buvęs vyras kaltinamas seksualiniu priekabiavimu prie nepilnamečių

Žinomo modelio Emily Ratajkowski buvęs vyras, prodiuseris Sebastian Bear-McClard apkaltintas netinkamu seksualiniu elgesiu ir priekabiavimu prie nepilnamečių.

Moteris, kuriai dabar 24 metai, „Variety Wednesday“ paskelbtame pranešime teigė, kad S. Bear-McClard su ja susisiekė, kai jai tebuvo vos 17 metų. Po susitikimo ji gavo nedidelį vaidmenį jo prodiusuojamame filme „Geras laikas“. Moteris teigė, kad filmavimo metu S. Bear-McClard sušnibždėjo jai į ausį, ar negalėtų apturėti su ja lytinių santykių, kol įjungtos kameros.


Netrukus po filmavimo paauglė tariamai pradėjo seksualinius santykius su S. Bear-McClard, o Niujorko valstijoje teisėtas seksualinių santykių sutikimo amžius yra 17 metų. Taip pat moteris atskleidė, kad anuomet S. Bear-McClard telefone rado susirašinėjimą su 15 metų mergina, kuris buvo seksualinio pobūdžio.Sebastian Bear-McClard
Sebastian Bear-McClard
Vida Press2018 m. Emily ištekėjo už Sebastian, kuomet jiedu tebuvo draugavę vos tris savaites. Vos pasklidus žiniai apie jų vestuves, daugelis Emily teigė: „Mergaite, tai buvo bloga mintis“. Sebastian daugeliui atrodė nepatikimas, taip pat pora nuolat vaidijosi. 2020 m. Emily pastojo. 2021 m. kovą jie susilaukė sūnaus Sylvester Apoll Bear. Nuo tada, kai ji pagimdė vaiką, Emily savo socialiniame tinkle neviešina bendrų nuotraukų su vyru, todėl atrodo, kad vienintelis svarbus vyras Emily gyvenime yra jos sūnus.


Emily Ratajkowski ir Sebastian Bear-McClard
Emily Ratajkowski ir Sebastian Bear-McClard
Vida Press


Primename, kad Emily ir Sebastian susipažino 2018 m. metais per Valentino dieną. Iki tol Emily trejus metus susitikinėjo su prodiuseriu Jeffu Magidu, su kuriuo išsiskyrė 2018 metų pradžioje. Emily su Sebastian susituokė tų pačių metų vasario mėnesį Niujorke. Šventės dieną nuotaka vilkėjo garstyčių geltonumo spalvos paltą, o galvą pridengė juoda skrybėle.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis