20 - metis aktorės Elizabeth Hurley sūnus Damian iš mamos paveldėjo įspūdingus bruožus

Aktorė Elizabeth Hurley turi kuo didžiuotis - jos kaip du vandens lašai į ją panašus sūnus Damian Hurley sparčiai kyla modelio karjeros laiptais.

20 - metis Damianas yra britų kilmės amerikiečių aktorius ir modelis. Jis yra vienintelis aktorės Elizabeth Hurley ir verslininko Steve Bing (1965–2020) sūnus. Užaugęs Glosteršyre, jis turi britų ir amerikiečių pilietybę ir yra aškenazių žydų, serbų, anglų ir airių kilmės.


Pats Damian savo, kaip modelio bei aktoriaus, karjerą pradėjo būdamas 13 metų. Dirbdamas kino srityje, 2016 m. jis taip pat pasirodė televizijos realybės šou „Aye, There's the Rub“, o vėliau buvo pakviestas kaip svečias naujienų pokalbių šou serijoje „Today“. Šiandien Damian geriausiai žinomas kaip princas Hanselis fon Lichtenšteinas iš „E!“ kanalo serialo „Karališkieji“, kuriame vaidina ir jo mama.


Šiuo metu jam atstovauja žinoma modelių agentūra „IMG Models“. Šiai agentūrai priklauso ir tokie garsūs modeliai kaip Bella, Gigi Hadid ir Ashley Graham. Vaikinas jau fotografavosi daugeliui garsių prekinių mados ženklų. Jis taip pat „Instagram“ paskyrą pavadinimu @damianhurley1 su daugiau nei 115 tūkst. sekėjų.


Damian - tikra kylanti žvaigždė, turinti išskirtinę išvaizdą. Iš mamos vaikinas paveldėjo itin švelnius bruožus, kurie jam suteikė gana moterišką išvaizdą. Įvertink mados sensacija vadinamą Damian:

View this post on Instagram

A post shared by Damian Hurley (@damianhurley1)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis