Ištekėjo princesės Dianos dukterėčia A. Spencer: susituokė įspūdingoje ceremonijoje Pietų Afrikoje

Velso princesės Dianos dukterėčia ledi Amelia Spencer gyvena džiugiomis nuotaikomis - ji įspūdingoje ceremonijoje Pietų Afrikoje susituokė su fitneso ir mitybos treneriu Greg Mallett.

Prašmatni vestuvių ceremonija vyko ant kalno viršūnės, netoli Keiptauno. Ceremonijoje dalyvavo keletas karališkosios šeimos narių: Amelios sesuo ledi Eliza Spencer, vyresnioji sesuo ledi Kitty Spencer ir jaunesnysis brolis Samuel Spencer.


A. Spencer išrinktasis - ilgametis moters partneris. Jiedu drauge jau 14 metų - pora susipažino studijuodami Keiptauno universitete ir nuo tada nesiskyrė.


A. Spencer, kurioje daugelis įžvelgia panašumų su Velso princese Diana, ypatingai dienai pasirinko įspūdingą nėriniuotą vestuvinę suknelę su ilgu nuometu. Jauna moteris vestuvių šventės metu ne kartą keitė suknelę - vakarui ji pasirinko stilingą trumputę, taip pat nėriniais dekoruotą baltą suknelę.View this post on Instagram

A post shared by Amelia Spencer 🤍 (@ameliaspencer15) A. Spencer gimė 1992 m. Londone, o 1995 m. kartu su tėvu, motina Victorija Aitken ir broliais bei seserimis persikėlė į Pietų Afriką. Tad Pietų Afrika, kaip vestuvių lokacija, buvo pasirinkta ne atsitiktinai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis