Filmo premjeroje pasirodė ant raudonojo kilimo itin retai matomi Jennifer Lopez ir Ben Affleck

Retai kada ant raudonojo kilimo drauge matomi aktoriai Ben Affleck ir Jennifer Lopez demonstravo savo jausmus per Ben naujojo filmo „Oras“ premjerą praėjusio pirmadienio vakarą.

Duetui einant raudonuoju kilimu, pora trumpam sustojo ir papozavo fotografams. J. Lopez atrodė švytinti - moteris vilkėjo klubus dengiančią suknelę su karoliukais o B. Affleck atrodė itin vyriškai, vilkėdamas tamsų aksominį kostiumą. 


Jennifer Lopez ir Ben Affleck
Jennifer Lopez ir Ben Affleck
Vida Press


Pora ant raudonojo kilimo neslėpė vienas kitam šiltų jausmų - B. Affleck bučiavo savo žmoną į skruostą, o kiek vėliau apdovanojo ir saldžiu bučiniu į lūpas. Nors aktoriai nėra dažni svečiai viešuose renginiuose, kuomet yra apsupti fotografų, nevengia pademonstruoti romantiškų akimirkų.


Jennifer Lopez ir Ben Affleck
Jennifer Lopez ir Ben Affleck
Vida Press


Beveik dvidešimt metų trukusi Ben ir Jennifer draugystė - ypatinga. Prieš mėnesį Jennifer kalbėjosi su vieno leidinio žurnaliste ir išreiškė turinti viltį praleisti su Ben visą likusį gyvenimą. „Aš tiesiog noriu, kad mano ateitis būtų kupina meilės ir laimės su vaikais ir savo partneriu“, – sakė ji. „Manau, kad visi nori būti laimingi, su kuo nors pasent ir aš šiuo metu dėl to jaučiuosi saugiai dėl to. Aš taip didžiuojuosi Ben, taip didžiuojuosi tuo žmogumi, kuriuo jis tapo“, – sakė ji.


Jennifer Lopez ir Ben Affleck
Jennifer Lopez ir Ben Affleck
Vida Press„Būti sąžiningiems vienas kitam ir mylėti - tai ir yra santykių pagrindas. Jaučiuosi taip, lyg šiandien Ben atsidūrė tokioje savo gyvenimo vietoje, kurioje šiuo metu esu ir aš. O visas mūsų gyvenimas buvo tarsi ilga kelionė, siekiant išsiaiškinti apie save daug dalykų ir pagaliau patekti į vietą, kurioje šiuo metu esame mes kartu. Todėl šiandien mes galime būti laiminguose, sveikuose santykiuose“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis