„Hario Poterio“ žvaigždė taps tėvu: mylimoji laukiasi pirmagimio

„Hario Poterio“ filmų žvaigždė Daniel Radcliffe ir jo ilgametė draugė Erin Darke laukiasi pirmagimio, praėjusį sekmadienį portalui „Page Six“ patvirtino „Hario Poterio“ žvaigždės atstovas. 

„Daniel taip džiaugiasi galėdamas būti tėčiu. Jo santykiai su Erin yra tikrai ypatingi ir jie mano, kad bus nuostabūs tėvai. Jie iki šiol tylėjo, bet ji nebegali nuslėpti savo didėjančio pilvelio“, – po džiugios naujienos „The Sun“ sakė viešai neatskleistas artimas porai šaltinis. Apie kūdikį buvo pranešta netrukus po to, kai 33 metų D. Radcliffe pasirodė Niujorke su savo 38 metų mergina, su kuria drauge jau skaičiuoja dešimt metų drauge. „DailyMail“ gautose nuotraukose matyti E. Darke nėštukės pilvelis.Erin Darke, Daniel Radcliffe
Erin Darke, Daniel Radcliffe
Vida PressPora, kuri pradėjo susitikinėti 2012 m., paskutinį kartą ant raudonojo kilimo kartu pasirodė daugiau nei prieš metus. Prieš tai jie daugiau nei aštuonerius metus nebuvo fotografuojami kartu ant raudono kilimo. D. Radcliffe anksčiau papasakojo audringą istoriją apie tai, kaip prasidėjo jų santykiai 2013 m. filmo „Nužudyk savo brangiuosius“ filmavimo aikštelėje, kurioje jie turėjo vaidinti sekso sceną. 


Buvęs Brodvėjaus aktorius taip pat šmaikštavo, kad filmuojantis sekso scenoje anuomet „nevyko jokia vaidyba“, o vos susipažinę jie vienas kitam kaipmat pajautė trauką.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis