Aktorė Reese Witherspoon skiriasi su vyru Jim Toth: drauge praleido 12 metų

Aktorė Reese Witherspoon ir jos vyras, kino prodiuseris Jim Toth skiriasi, nes jų santuoka tapo platoniška, praneša „Page Six“.

„Nėra didelio skandalo ar dramos, tik du žmonės, kurie iš esmės tapo tik vaikų tėvais ir iš tikrųjų nebejaučia vienas kitam jokių romantiškų jausmų“, – penktadienį paskelbus naujienas apie skyrybas, su „Page Six“ pasidalijo viešai neatskleista informacija. Šaltinis nurodė, kad pora dar nepateikė skyrybų prašymo ir patikino, kad „ir toliau dirba kartu“. Pasak porai artimo šaltinio, „Oskaro“ laureatei „kažkada patiko tai, kad Jim buvo tiesiog solidus, patikimas ir stabilus vaikinas“, o tai buvo atgaiva po „metų, praleistų su savo pirmuoju vyru, aktoriumi Ryan Phillippe“.Reese Witherspoon
Reese Witherspoon
Vida Press


Duetas paskelbė apie savo planus sukti skirtingais keliais likus vos kelioms dienoms iki 12-ųjų vestuvių metinių. Viešai neatskleistas asmuo pasakė, kad tarp jų „neliko kibirkšties ir romantikos“. „Ji taip pat tapo daug galingesne, nei buvo, kai jie susituokė ir išplėtė savo interesų zonas“, – pridūrė šaltinis. Pripažinta aktorė 2021 m. pardavė savo žiniasklaidos verslą „Hello Sunshine“ už 900 mln. dolerių.


Neatskleistas šaltinis atkreipė dėmesį į tai, kad R. Witherspoon ir J. Toth „nuostabiai gyveno 12 metų“, tačiau „jų gyvenimas vis dėlto pasikeitė taip, kad jie galiausiai norėjo priimti šį sprendimą“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis