Kourtney Kardashian ir ją skaudžiai išdavęs krepšininkas Tristan Thomson - vėl kartu?

Khloe Kardashian gerbėjai įsitikinę, kad žvaigždė atgaivino romaną su savo buvusiu mylimuoju, krepšininku Tristan Thompson.

Praėjusių metų pradžioje pora išsiskyrė. Vis dėlto K. Kardashian gerbėjai tiki, kad jų romanas vėl užsimezgė. Kris Jenner, K. Kardashian mama, savo „Instagram Stories“ paskyroje pasveikino T. Thompson jo gimtadienio proga. K. Kardashian artima aplinka šiuo metu ignoravo T. Thompson, todėl daugeliui kilo įtarimų, kad pora atnaujino santykius.


Pora pasuko skirtingais keliais po antrą kartą tapimo tėvais. Teigiama, kad krepšininkas ją išdavė su modeliu Maralee Nichols ir net susilaukė su ja vaiko.


Primename, kad praėjusią vasarą buvo paskelbta, kad nuomonės formuotoja ir realybės šou „Keeping up with the Kardashians“ žvaigždė Khloe Kardashian greitai taps dviejų vaikų mama. Ji antrojo vaikelio susilaukė su ne kartą ją išdavusiu krepšininku Tristan Thompson. Vaiko su Tristan Khloe susilaukė per surogatinę motiną.Tristan Thompson ir Khloe Kardashian su dukrele
Tristan Thompson ir Khloe Kardashian su dukrele
Vida Press
Tiesa, ši žinia ištikimiausius įžymybės gerbėjus apstulbino. Dar visai neseniai buvo pranešta, kad Khloe susitikinėja su vienu žinomu privataus kapitalo investuotoju. Buvo skelbta, kad šiuo metu moteris susitikinėja su žmogumi, kuris visai nėra viešo gyvenimo dalis. Šaltinis „People“ pasakojo, kad Khloe susitikinėja su privataus kapitalo investuotoju, su kuriuo jos sesuo Kim Kardashian ją supažindino prieš kelias savaites per vakarienę. Šaltinis paaiškino, kad Khloe santykiai su juo „vis dar yra ankstyvose stadijose, bet Khloe su savo naujuoju paslaptingu vyru jaučiasi tikrai gerai“. 


Khloe santykiai buvo su NBA žaidėju Tristan Thompson, su kuriuo ji augina savo 4 metų dukrą True Thompson, buvo plačiai aptarinėjami žiniasklaidoje. Jų ryšys buvo gana audringas ir jie išsiskyrė net du kartus.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis