Aktorė Linday Lohan laukiasi pirmagimio

Aktorė Linday Lohan yra nėščia ir laukiasi pirmojo kūdikio su vyru, finansininku Bader Shammas.

 „Ji jaučiasi puikiai ir yra sužavėta būsimos motinystės“, – leidiniui „Page Six“ pasakojo L. Lohan atstovas. „Mean Girls“ žvaigždė antradienį paskelbė šią naujieną per „Instagram“ įkėlusi nuotrauką, kurioje matyti baltas kūdikių drabužėlis. Prie nuotraukos ji pridėjo prierašą: „jau netrukus“. Ji pasidalijo tuo pačiu vaizdu savo „Instagram Stories“, pažymėdama B. Shamm.
Primename, kad L. Lohan ir B. Shammas susituokė praėjusių metų liepą. Žinia apie Lindsay Lohan tuoktuves pradėjo sklisti, kai socialiniame tinkle „Instagram“ aktorė pasidalijo įrašu, kuriame savo sužadėtinį pavadino „vyru“. 


„Aš esu laimingiausia moteris pasaulyje. Ne todėl, kad man reikia vyro, o todėl, kad jis surado mane ir žinojo, kad noriu rasti laimę, malonę ir visa tai vienu metu. Esu apstulbusi, kad tai yra mano vyras. Jis yra mano gyvenimas ir viskas. Kiekviena moteris turėtų taip jaustis kasdien.“ , - rašė garsi aktorė po nuotrauka.


Apie tai, kokios buvo šių dviejų žmonių tuoktuvės, nėra žinoma. Porai artimas šaltinis teigė, jog tai buvo slapta, intymi ir itin jauki meilės šventė artimiausių žmonių gretose.
Lindsay dar niekuomet nebuvo susituokusi. Anksčiau aktorė susitikinėjo su didžėja Samantha Ronson, dainininku Aaron Carter, britų aukštuomenės atstovu Calum Best, kūno rengybos treneriu Josh Chunn bei kitais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis