J. Bieber pagaliau pademonstravo viešą palaikymą žmonai H. Bieber po kilusios dramos su S. Gomez

Atlikėjas Justin Bieber pagaliau demonstruoja viešą paramą savo žmonai, modeliui Hailey Bieber – praėjus kelioms savaitėms po to, kai gerbėjai spėliojo, kad tarp popžvaigždės žmonos ir jo buvusios Selenos Gomez užvirė drama. 

Dainininkas praėjusį sekmadienį socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo nuotrauka, kurioje matyti, kad jis prisiglaudęs prie Hailey neseniai įvykusios tropinės kelionės metu. „LUV U BABY“, – jis parašė įrašą. Nuotraukoje jiedu abu su maudymosi kostiumėliais. Hailey, kuri jau kelias savaites internete susidurianti su neigiama reakcija, vėl susidūrė su internautų pykčiu, kurie teigė, kad ji „pavogė“ Justin telefoną, kad galėtų paskelbti šią nuotrauką. „LOL. Hailey paskelbė tai už jus“, – pakomentavo vienas sekėjas, o kitas pridūrė: „Žinome, kad ji tikriausiai privertė jus tai paskelbti 😂“.
Keletas kitų išreiškė paramą Hailey. Vienas internautas rašė: „Aš myliu Seleną, bet palikite Justin ir Hailey ramybėje 🙌“. Kitas rašė: „Kodėl visi Hailey nekenčia? Justin myli ją, jei to nebūtų, jis išsiskirtų su ja. Jis nėra verčiamas nieko sakyti ar skelbti. Tegul žmonės gyvena taikiai“. 


Primename, kad ilgą laiką besitęsianti H. Bieber ir S. Gomez nesantaika paaštrėjo per pastarąsias kelias savaites. Viskas prasidėjo nuo to, kai Hailey paskelbė ir gana greitai ištrynė vaizdo įrašą, kuriame ji, Kendall Jenner ir Justine Skye ištarė: „Nesakau, kad ji to nusipelnė, bet Dievo laikas visada tinkamas“. „TikTok“ vartotojai spėjo, kad H. Bieber turėjo omenyje S. Gomez. H. Bieber neigė, kad šis „TikTok“ buvo apie S. Gomez. Tačiau kitą mėnesį „Instagram“ vartotojai apkaltino H. Bieber ir jos bičiulę Kylie Jenner šaipantis iš S. Gomez antakių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis