Domantas Sabonis su žmona Shashana laukia šeimos pagausėjimo

Krepšininko Domanto Sabonio ir jo žmonos, Shashana Rosen šeimoje - džiugios nuotaikos. Pora laukia į pasaulį atkeliausiančio antrojo vaikelio.

Apie tai pranešė pati Shashana Rosen, socialinėje medijoje paviešinusi jaukų kadrą drauge su Domantu Saboniu - jame matyti ir nėščiosios pilvukas. Po šia nuotrauka pasipylė sveikinimai jaunajai šeimai - daugelis džiaugėsi Sabonių šeimos pagausėjimu, linkėjo S. Rosen sveikatos bei ramaus laiko belaukiant antrosios atžalos, jau greitai atkeliausiančios į šį pasaulį.
Primename, kad D. Sabonis ir S. Rosen žiedus sumainė 2021 m., o pirmoji vaikelio susilaukė Lietuvai ypatingą dieną - 2022 m. kovo 11-ąją. Savo asmeninį gyvenimą nuo smalsių akių slepianti pora susituokė jaukioje privačioje ceremonijoje Prancūzijos pilyje.


Poros pirmagimis - berniukas. Pats D. Sabonis apie šeimos pagausėjimą praėjusiais metais pranešė per spaudos konferenciją. Konferencijos vaizdo įrašas kiek vėliau buvo patalpintas krepšinio klubo „Sacramento Kings“ socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje. Taip krepšinio klubas sveikino D. Sabonį ir S. Rosen sulaukus pirmagimio. 


„Taip, mes susilaukėme kūdikio. Esu labai laimingas, buvau su žmona ir tai yra nuostabu“, – vaizdo įraše sakė pirmagimio susilaukęs krepšininkas.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis