Antrosios „Shazam!“ dalies režisierius apie artėjančią premjerą: šiame filme visko bus dvigubai daugiau

Prieš ketverius metus kino teatruose skambėjęs burtažodis „Shazam!“ jau nuo kovo 17 dienos vėl girdėsis kinomanų ausyse, kai pasirodys filmas „Shazam! Dievų įniršis“.

Tai, pasak kūrėjų, dvigubai didesnis, linksmesnis ir dar daugiau įspūdingų specialiųjų efektų žadantis pirmtako tęsinys, rodysiantis Bilio Batsono istoriją. Jaunuolio, kuris vos ištaręs stebuklingąjį žodį „Shazam!“ pavirsta nepaprastų galių turinčiu suaugusiu superherojumi.


Antroje dalyje „Shazam! Dievų įniršis“ pamatysime ir tokias superžvaigždes kaip Helen Mirren, Lucy Liu, Rachel Zegler bei, žinoma, Zacharį Levį pagrindiniame vaidmenyje. Padedamas ypatingų galių taip pat įgijusių savo brolių ir seserų, jo herojus Bilis toliau tramdo piktadarius, ir tuo pačiu vis labiau supranta, kad svarbiausia gyvenime yra… šeima.


„Su studija buvome griežtai sutarę dėl vizijos, ir kad tokia, kokia ji buvo, niekas jos nepakeis. Keisis tik efektai, istorija, vaizdas ekrane, tačiau patys herojai liks tokie, kokius juos pamilo komiksų gerbėjai. Džiaugiuosi, kad mums pavyko laikytis susitarimo ir dabar galime didžiuotis naujuoju filmu ne mažiau, nei pirmuoju“, – per interviu prieš premjerą sakė režisierius Davidas F. Sandbergas.


Jį puikiai pažįsta ir siaubo žanro gerbėjai, mat režisierius sukūrė „Anabelė 2“, „Neišjunk šviesos“ ir kitus hitus. Todėl tokias juostas kaip „Shazam! Dievų įniršis“, kūrėjas vadina atsipalaidavimu bei pramoga ne tik sau, bet ir ištikimiausiems jo talento gerbėjams.


„Juosta turėjo pasirodyti dar karantino metu, tačiau jo pristatymą teko nukelti. Tačiau jei daugeliui atrodo, kad taip turėjome laiko papildomai medžiagai, klystate – viską vis tiek baigėme praėjusių metų spalį, jau gerokai po duoto termino“, – juokiasi režisierius ir tikina, jog tai – tik privalumas.


Veiksmo komedijos premjera – jau kitą penktadienį, kovo 17 dieną.


Filmo anonsas:Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis