Atvira 57 metų buvusio modelio P. Porizkova nuotrauka sukėlė kritikos antplūdį: „Jūs neatstovaujate savo amžiaus moterims“

Buvęs modelis, 57 metų Paulina Porizkova iš savo sekėjų susilaukė kritikos.

Moteris praėjusį antradienį „Instagram“ tinkle paskelbė nuotrauką, kurioje pozuoja vilkėdama apatinį trikotažą. Kai kurie modelio sekėjai komentaruose apkaltino ją „pernelyg apsėsta“ savo išvaizda, o vienas socialinių tinklų vartotojas liepė jai „pagaliau nusiraminti, nes ji trikdo jos amžiaus moteris“. Kitas rašė: „Atrodo, tu nuolat jauti poreikį ką nors įrodyti“. 


P. Porizkova komentaruose gynė save ir parašė, kad vyresnės moterys „vis dar yra seksualios ir gyvybingos, ir tikrai nėra nematomos“. 

Nors buvęs modelis iš dalies sutiko, kad jos seksualus kadras skatina „moterų objektyvavimą“ ji sukritikavo tuos, kurie teigė, kad ji „neatstovauja moterims jos amžiui“. 


P. Porizkova rašė: „Kadangi aš aukšta ir liekna... Ar aš neatrodau kaip tipiška mano amžiaus moteris? Ar mes visi turime atrodyti vienodai? Tai, kas tikrai liūdna, yra akivaizdus moterų, kurios negeba mylėti save tokias, kokios yra, faktas“.


Tai - ne pirmas kartas, kuomet kyla aršios diskusijos po P. Porizkova nuotraukomis „Instagram“ tinkle. Moteris nevengia atvirų kadrų ir dažnai dėl to sulaukia prieštaringų komentarų. Tiesa, yra daugybė sekėjų, giriančių P. Porizkova už drąsą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis