Prie 40 - mečio artėjančios gražuolės figūros pavydėtų kur kas jaunesnės (FOTO)

Pastaruoju metu garsiausios pasaulio įžymybės nenustoja Instagramo tinkle viešinti intriguojančių nuotraukų su bikiniais. Praėjusią savaitę daugelį apstulbino aktorės Evos Longorios fotografijos, darytos viename Majamio paplūdimių.

Vis dėlto pritrenkiančią Evos figūrą aplenkia dainininkės, vienos iš britų X Faktoriaus teisėjos Nicoles Scherzinger kūno formos. Naujųjų metų išvakarėse su savo Instagramo gerbėjais pasidalinusi nuotraukomis iš saulėtų Havajų, ji kaipmat pelnė daugybę komplimentų.

Nors aktorė už kelių metų švęs 40 metų jubiliejų, jos kūno formos vis dar yra tokios pačios, kai ši buvo dvidešimties. Tiesa, Nicole atkakliai ir intensyviai dirba, norėdama išlaikyti tokią figūrą. Nuo mažumės šokanti atlikėja šiuo metu yra tiesiog įsimylėjusi įžymybių pamėgtą boksą, kuris sutvirtina kūną ir padeda kalorijoms greičiau degti.

Žinoma, vien sporto norint išlaikyti tokias kūno formas nepakaktų - atlikėjos mitybos režimas gana griežtas, o ji teigia net neprisimenanti, kada ragavo greitojo maisto. Akivaizdu, jog žvelgiant į Nicoles nuotraukas ne viena užsimanys pakilti nuo kedės ir pagaliau užsirašyti į sporto klubą...

Hau'oli makahiki hou!!! #happynewyear everyone!🙌🏽💋

A photo posted by Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) on Jan 1, 2017 at 4:07pm PST

#Ibiza take me away...

A photo posted by Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) on Jul 17, 2016 at 2:44pm PDT

Loving you #formentera #ibiza #soblessed

A photo posted by Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) on Jul 21, 2016 at 4:43am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis