Ignas Lelys laimėjo Nickelodeon Kids' Choice Awards 2023 apdovanojimą

„Nickelodeon“ paskelbė kasmetinių „Kids' Choice“ apdovanojimų nugalėtojus. Tarp pasaulinių žvaigždžių, nuomonės formuotojas ir vaizdo tinklaraštininkas iš Lietuvos Ignas Lelys, žinomas dėl savo linksmų ir šmaikščių vaizdo įrašų, laimėjo „Mėgstamiausio Lietuvos nuomonės formuotojo“ apdovanojimą.

Šventinės ceremonijos metu netrūko sunkiai suvokiamų ekstremalių triukų, iliuzijų bei pokštų, pasirodymą surengė amerikiečių dainininkė Bebe Rexha, specialūs apdovanojimai buvo įteikti aktoriui Adamui Sandleriui ir „Transformerių“ herojui Optimusas Prime“as, buvo rodomi išskirtiniai laukiamiausių vaidybinių filmų anonsai, pasirodė didžiausios šių dienų žvaigždės, o žiūrovų laukė netikėtos staigmenos, atskleidžiančios gerbėjų mėgstamiausias televizijos laidas, filmus, muzikos ir sporto žvaigždes bei dar daugiau. Šių metų apdovanojimų ceremoniją su vietiniais Baltijos šalių nugalėtojais jau galima pamatyti per „Paramount+“ naujos kartos televizijoje „Go3”.


Lietuvis Ignas Lelys laikydamas rankose oranžinį „Blimp“ (dirižablį) sakė: „Negaliu patikėti, kad man teko garbė ne tik varžytis, bet ir laimėti „Nickelodeon Kids' Choice Awards“ apdovanojimą! Prieš metus laiko pradėjęs kurti savo vaizdo įrašus ir vėl dažniau besirodantis soc. medijoje, negalėjau net pagalvoti, kad taip džiaugsiuosi tuo, ką darau. O tuo labiau, kad sulauksiu tokio žmonių palaikymo. Esu labai dėkingas, pažadu toliau stengtis kurti vaizdo įrašus, kurie prajuokintų, suteiktų žmonėms daug emocijų ir būtų prasmingi tiek man, tiek visiems kitiems. Tokia buvo mano pirminė mintis prieš keliant pirmą vaizdo įrašą. Ačiū jums labai ir iki pasimatymo ekranuose!“


Specialus „Komedijos karaliaus“ apdovanojimas buvo įteiktas Adamui Sandleriui už jo, kaip aktoriaus, rašytojo, prodiuserio, komiko ir muzikanto, karjerą komedijoje per pastaruosius 30 metų. Aktorius sidabrinį dirižablį priėmė iš milžiniško, prabangaus sosto scenoje prieš tai, kai buvo apipiltas šlykštuku „slaimu“ (ang. „slime“). Apdovanojimą už viso gyvenimo nuopelnus, „Transformerių“ autobotų lyderiui Optimusui Prime'ui, įteikė būsimo mokslinės fantastikos veiksmo filmo „Transformeriai: pabaisų iškilimas“ aktoriai.


„Mėgstamiausios TV laidos (vaikams)“ apdovanojimas atiteko „The Fairly OddParents“ („Ganėtinai keisti tėvai“). „Mėgstamiausia TV laida (šeimai)“ išrinktas serialas „Trečiadienė“, o pagrindinei aktorei Jenny Ortegai buvo įteiktas dirižablis kaip „Mėgstamiausiai TV žvaigždei“ šeimos kategorijoje. „Kempiniukas Plačiakelnis“ buvo pripažintas „Mėgstamiausia animacine TV laida“, o „Ežiukas Sonikas 2” gavo apdovanojimą kaip „Mėgstamiausias filmas“. Aktorė Millie Bobby Brown už vaidmenį filme „Enola Holms 2“ buvo pripažinta „Mėgstamiausia kino aktore“. Dwayne'as Johnsonas „Uola“ už vaidmenį filme „Juodasis Adomas“ tapo „Mėgstamiausiu kino aktoriumi“. Muzikinėse nominacijose, apdovanojimus taip pat pelnė Taylor Swift, Harry Styles, BTS ir kt.


Net 43-uosius metus gyvuojantis „Nickelodeon“ yra pramogų vaikams prekės ženklas numeris vienas pasaulyje, kuris sukūrė įvairialypį, tarptautinį verslą, į pirmą vietą iškeldamas vaikų interesus. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis