Internautai: J. Bieber vedė modelį Hailey tik todėl, kad gautų JAV pilietybę

Kai kurie internautai spėja, kad greita atlikėjo Justin Bieber ir modelio Hailey Baldwin santuoka 2018 metais galėjo būti plano gauti iš Kanados kilusiam dainininkui JAV pilietybę, dalis.

29 metų J. Bieber gimė Londone, Ontarijuje, o užaugo Stratforde, Kanadoje. Kai jam buvo 13 metų, jis su šeima persikėlė į Atlantą Džordžijos valstijoje. Nuo tada, kai išgarsėjo, atlikėjas gyveno Los Andžele. Justin Bieber
Justin Bieber
Vida PressKanados pilietis J. Bieber susituokė su savo dabartine žmona praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai išsiskyrė su atlikėja Selena Gomez. J. Bieber, kuris yra žaliosios kortos savininkas, susituokė su Hailey Niujorko teismo rūmuose 2018 m. rugsėjį – likus metams iki oficialios jų vestuvių šventės. Kaip pranešama, netrukus po to jis pradėjo prašyti JAV pilietybės. Praėjus kelioms dienoms po to, kai J. Bieber ir Hailey buvo nufotografuoti Niujorko teismo rūmuose, portalas TMZ pranešė, kad J. Bieber prašo tapti JAV piliečiu. 


Tapimo JAV piliečiu procesas gali būti labai ilgas, todėl iki šiol nėra jokių žinių, ar J. Bieber užsitikrino JAV pasą, ar ne. Santuoka su JAV piliečiu gali suteikti teisę gauti žaliąją kortelę, o žaliosios kortelės turėtojai gali kreiptis dėl JAV pilietybės po 3 metų, jei kreipiasi kaip JAV piliečio sutuoktinis ar sutuoktinė. Hailey Bieber ir Justin Bieber
Hailey Bieber ir Justin Bieber
Vida PressIštikimi J. Bieber gerbėjai taip pat mano, kad J. Bieber turėjo vesti Hailey, kad išvengtų deportacijos po teisinių problemų. Kadaise J. Bieber elgėsi neapgalvotai ir turėjo nemažai teisinių problemų, įskaitant jo 2014 m. areštą Majamyje, kai jis buvo apkaltintas vairavimu išgėrus bei pasipriešinimu policijai. Tiesa, nepaisant visuomenės spėlionių, J. Bieber iš tiesų niekada nekilo grėsmė būti deportuotam. Legalieji imigrantai paprastai deportuojami tik tuo atveju, jei yra apkaltinami itin sunkiu nusikaltimu ar nusikaltimais.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis