Atskleista: supermodelis Cara Delevingne gydėsi reabilitacijos klinikoje už 50 000 dolerių per mėnesį

Supermodelis ir aktorė Cara Delevingne praėjusiais metais užsiregistravo „Cirque Lodge“ reabilitacijos centre, kuomet nerimavo dėl savo keisto elgesio ir baiminosi, kad „numirs“. 

Britų žvaigždė beveik mėnesį praleido prabangiame įžymybių pamėgtame gydymo centre Jutoje. Artimas atlikėjai šaltinis vienam amerikiečių leidiniui teigė, kad 30-metė, kuri ką tik pozavo ant žurnalo „Vogue“ viršelio, gydėsi nuo priklausomybės narkotinėms medžiagoms. 


Cara Delevingne
Cara Delevingne
Vida Press


Šaltinis sakė: „Cara gruodį ir didžiąją sausio mėnesįio dalį praleido „Cirque Lodge“. Atrodė, kad jai labai gerai sekasi. Ji dalyvavo programoje ir nuolat lankydavosi grupės susitikimuose. Mums buvo pasakyta, kad modelis užsiregistravo į centrą dėl piktnaudžiavimo narkotinėmis medžiagomis“.


Pranešama, kad „Cirque Lodge“ svečiavosi tokie žinomi veidai kaip Lindsey Lohan, Eva Mendes, Mary-Kate Olsen, Demi Moore, Kirsten Dunst, Chris Klein ir Richie Sambora.


Įstaigoje gydoma priklausomybė nuo narkotikų, alkoholio, taip pat sprendžiamos emocinės ir psichinės sveikatos problemos. Mėnesio trukmės viešnagė gali kainuoti nuo 20 000 dolerių iki 50 000 dolerių. Kalnuose įsikūrusiuose nameliuose yra meno terapijos kambariai, įrašų studijos, sporto salės, kirpykla ir masažo erdvė, taip pat uždaras laipiojimo centras ir žirgų terapijos arena.


Primename, kad praėjusių metų rugsėjį C. Delevingne gerbėjai nerimavo, kad ji piktnaudžiauja narkotikais. Ypač po to, kai daugybė paparacių nuotraukų bei vaizdo įrašų parodė, kad mergina elgiasi neadekvačiai. Cara buvo pastebėta sutrikusi, kai ji atvyko į skrydį asmeniniu lėktuvu oro uoste Los Andžele. Žvaigždė buvo pastebėta iškėlusi kojas pro automobilio langą, kai ji keliavo į skrydį, o tada išlipo iš automobilio būdama be batų. Cara nuotraukose atrodė kaip niekuomet anksčiau sulysusi ir labai pavargusi.

Toks elgesys įvyko praėjus vos savaitei po to, kai 30-metė buvo nufotografuota čiulpianti kažkokią pypkę, sėdėdama viena pati automobilyje. Cara yra žinoma dėl ryškios asmenybės ir savotiško elgesio, tačiau gerbėjai manė, kad toks jos elgesys gali būti ženklas, jog žvaigždė patiria psichikos sunkumų ar dar blogiau - kenčia nuo priklausomybės stipriems narkotikams.


Jos elgesys kėlė nerimą gerbėjams, kurie spėjo, kad ji gali kovoti su tam tikra priklausomybe nuo narkotikų.  Cara Delevigne buvo apkaltinta narkotikų vartojimu dar 2013 m. Modelis buvo nufotografuota numetantis įtartiną baltų miltelių maišelį prie savo namų Londone, o paskui greitai jį paslėpusi užlipusi ant jo. Gerbėjai įtarė, kad maišelyje yra kokaino.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis