S. Gomez gerbėjai tikina, kad jos buvęs J. Bieber savo gimtadienio šventės metu pažemino atlikėją

Atlikėjos Selena Gomez gerbėjai tiki, kad jos buvęs, dainininkas Justin Bieber nusitaikę į savo buvusią merginą, kilus ginčui internete su dabartine jo žmona, modeliu Hailey Bieber. 

Vakar pasirodė nuotraukos iš J. Bieber gimtadienio vakarėlio. Taip pat ir nuotraukos, kuriuose, kaip pradžioje manyta, J. Bieber laiko šventės dekoraciją su užrašu: „Esu labai dėkingas, kad nepasekiau to, ko kažkada maniau norįs“. Pasklindusios nuotraukos iš pradžių sukėlė kelių internautų pyktį, kurie manė, kad užrašas tiesiogiai lietė jo buvusiąją S. Gomez. „J. Bieber yra labai nesubrendęs ir tai tik parodo, koks nepagarbus jo elgesys su buvusiąja“, - feisbuke rašė vienas žmogus, reaguodamas į nuotraukas.
„Kodėl Hailey ir Justin yra tokie apsėsti, kad niekintų Seleną?“, – rašė antrasis asmuo. „Atrodo, kad jis niekada neužaugs, vis dar yra nesubrendęs mažas mamos berniukas, tikrai manau, kad Selenai pasisekė pabėgus nuo jo“, – komentavo trečiasis. „Už to slypi meistrė Hailey… Ji yra labai gudri lapė. Ji žino, kaip sužlugdyti Selena“, – sakė kitas.


Tačiau kiti nesutiko ir rašė, kad šis užrašas gali būti apie bet ką ir nėra įrodymų, kad J. Bieber nusitaikė į S. Gomez. „Visa tai tėra smulkmena, negaliu patikėti, kad žmonės rimtai į tai reaguoja“, – rašė vienas žmogus. „Nežinau, kodėl žmonės vis įtraukia Seleną į kiekvieną jo žingsnį“, – pritarė antrasis.


Vėliau paaiškėjo, kad ši dekoracija - visai ne šventės puošmena, o dovana J. Bieber, kurią jam įteikė geras atlikėjo draugas.


Primename, kad ilgą laiką besitęsianti H. Bieber ir S. Gomez nesantaika paaštrėjo per pastarąsias kelias savaites. Viskas prasidėjo nuo to, kai Hailey paskelbė ir gana greitai ištrynė vaizdo įrašą, kuriame ji, Kendall Jenner ir Justine Skye ištarė: „Nesakau, kad ji to nusipelnė, bet Dievo laikas visada tinkamas“. „TikTok“ vartotojai spėjo, kad H. Bieber turėjo omenyje S. Gomez. H. Bieber neigė, kad šis „TikTok“ buvo apie S. Gomez. Tačiau kitą mėnesį „Instagram“ vartotojai apkaltino H. Bieber ir jos bičiulę Kylie Jenner šaipantis iš S. Gomez antakių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis