Po H. Bieber viešo gimtadienio sveikinimo J. Bieber - sekėjų pašaipos: „O, velnias, pamiršau tave atsekti“

Modelis Hailey Bieber gavo nemažai pašaipių komentarų iš Selena Gomez gerbėjų po to, kai vakar, trečiadienį, paskelbė keletą nuotraukų su vyru Justin Bieber, skirtu jo 29-ojo gimtadienio proga.

„29 niekada neatrodė taip gerai ☺️ Su gimtadieniu, mano geriausias drauge! Žodžiais niekaip nepavyktų apibūdinti to, ką jaučiu. Linkiu daugiau džiaugsmo, daugiau kelionių, skanaus maisto, nuotykių, daugiau ramybės, linksmybių ir, svarbiausia, daugiau meilės. ✨“ - 26-erių H. Bieber parašė po nuotraukomis su savo vyru. Nuotraukose duetas atrodė įsimylėjęs. 


Kol kai kurie „Instagram“ sekėjai siuntė mielus gimtadienio linkėjimus J. Bieber ir H. Bieber, tačiau keletas ištikimų atlikėjos Selena Gomez gerbėjų suskubo komentuoti po nuotraukomis.


„#TeamSelena“, – pakomentavo vienas žmogus. „O, velnias, pamiršau tave atsekti 🤣“, – juokavo antrasis asmuo, kalbėdamas apie tai, kaip per neseniai vykusią S. Gomez ir H. Bieber dramą, kurioje H. Bieber tariamai pasišaipė iš S. Gomez antakių, H. Bieber prarado beveik milijoną sekėjų. 

„Ji pasakė - mano vyras yra mano vyras, haha“, – pakomentavo trečiasis asmuo, o ketvirtasis parašė: „Ji tai skelbia jam, tačiau Justin net negynė jos viešumoje“. Tuo tarpu vienas internautas rėžė: „Drąsus Hailey žingsnis įjungti komentarus“. Kiti kritikai teigė, kad H. Bieber turėtų sutelkti dėmesį į pagalbą vyrui, kuris vakar atšaukė likusias „Justice World Tour“ datas dėl sveikatos problemų. 


Ilgą laiką besitęsianti H. Bieber ir S. Gomez nesantaika paaštrėjo per pastarąsias kelias savaites. Viskas prasidėjo nuo to, kai Hailey paskelbė ir gana greitai ištrynė vaizdo įrašą, kuriame ji, Kendall Jenner ir Justine Skye ištarė: „Nesakau, kad ji to nusipelnė, bet Dievo laikas visada tinkamas“. „TikTok“ vartotojai spėjo, kad H. Bieber turėjo omenyje S. Gomez. H. Bieber neigė, kad šis „TikTok“ buvo apie S. Gomez. Tačiau kitą mėnesį „Instagram“ vartotojai apkaltino H. Bieber ir jos bičiulę Kylie Jenner šaipantis iš S. Gomez antakių.


Dviejų įžymybių nesantaika prasidėjo 2018 m., kai H. Bieber susižadėjo su J. Bieber, praėjus vos keliems mėnesiams po to, kai šis visam laikui nutraukė santykius su S. Gomez, su kuria draugavo aštuonerius metus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis