Madonna apmokėjo savo velionio brolio reabilitacijos priežiūros išlaidas prieš jo mirtį

Praėjusį savaitgalį mirė atlikėjos Madonna vyresnysis brolis Anthony Ciccone. Priklausomas nuo alkoholio vyras, anksčiau ne vienerius metus gyvenęs po tiltu, nuolat kaltindavo garsiąją seserį, kad ši juo nesirūpina. 

Vis dėlto žiniasklaidoje pasklido žinia, kad Madonna apmokėjo savo velionio brolio reabilitacijos priežiūros išlaidas prieš jo mirtį. Nepaisant įtemptų brolio ir sesers santykių, Anthony Ciccone prieš mirtį buvo apsistojęs Mičigano gydymo centre. Už vyro gydymą mokėjo būtent Madonna. 


Anthony nuolat kovojo su alkoholizmu ir buvo benamis, tačiau dažnai atsisakydavo Madonna ir likusios šeimos narių pagalbos. Kai Anthony nebegalėjo savimi pasirūpinti, jo superžvaigždė jaunesnė sesuo, pasak šaltinių, sumokėjo už vyro gydymą reabilitacijos klinikoje.Anthony Ciccone
Anthony Ciccone
Vida PressAntradienį buvo pranešta, kad likus vos dviem dienoms iki Anthony mirties vasario 24 d., vyras bandė išsiimti maitinimo ir kvėpavimo vamzdelius. Pranešama, kad 66 metų vyras gyvenimo pabaigoje numetė daug svorio. Jo mirties priežastis kol kas neatskleidžiama. 


Artimi Madonna šaltiniai anksčiau puslapiui sakė, kad Anthony ir Madonna „turėjo sunkius santykius“, nurodydami, kad jis nesiryžo priimti Madonna pagalbos kovojant su girtavimu. „Madonna visada palaikė savo brolį. Paskutiniais savo gyvenimo mėnesiais jis palaikė ryšius su šeima ir Madonna, tačiau praėjusią savaitę jis atsisakė reabilitacijos įstaigos siūlomos paramos, todėl buvo aišku, kad jis ir vėl norėjo girtauti”, - teigė Madonna artimas šaltinis.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis