Atlikėja Kotryna Juodzevičiūtė: „Esu laiminga - turiu daugybę įkvėpėjų“ (FOTO)

Muzikos mylėtojams kuo puikiausiai pažįstama jaunoji atlikėja Kotryna Juodzevičiūtė – ne pilka scenos pelytė. Energijos nestokojanti mergina puikiai žino svarbiausias scenos taisykles: atrodyk taip, jog tave kopijuotų ir dainuok taip, jog tavęs nepamirštų. Ryškių stiliumi bei stipriu vokalu išsiskirianti Kotryna šiais metais užkariauja Eurovizijos sceną ir gali būti tikra – palaikymo ji turi į valias.

Kotrynos klausytojai ir socialinių paskyrų sekėjai atidžiai stebi jaunosios atlikėjos muzikinį kelią ir palaiko merginos siekius. Vis dėlto Kotryna pripažįsta – kad ir kaip ji vertina bei myli savo klausytojus bei gerbėjus, labiausiai ją įkvepia buvimas savų žmogų gretose. Iš artimiausių sielai žmonių muzikantė pasisemia nuoširdumo, naujų idėjų bei ramybės, kurios taip stinga sukantis šou versle. Linkime Kotrynai didžiausios sėkmės kantriai ir uoliai laikantis užsibrėžtų tikslų, o dabar kviečiame paskaityti interviu su didžiausia plepute žemėje (bent taip mielai ji įvardina pačią save!)

Trumpai papasakok, kaip atsiradai muzikos pasaulyje - ar vaikystėje jau svajojai apie didžiąją sceną, o galbūt maža mergaitė turėjo kitokių svajonių?

Tikrai taip, visada svajojau apie didžiąją sceną, apie muziką, šou pasaulį. Vaikystėje turėjau ir labai sėkmingai naudojau ne tik žaislinį mikrofoną, bet ir daug kitų netikrų instrumentų. Dažniausiai imituodavau įvairius vaizdo klipus, kopijuodavau kitus atlikėjus, tad muzika mane lydėjo nuo pat gimimo.

Dalyvauji Eurovizijos konkurse jau antrąjį kartą. Kaip manai, kuo patobulėjai per šiuos metus, galbūt įvyko svarbi profesinė ar vidinė kaita?

Galiu patvirtinti, jog jaučiuosi laisvesnė, galiu atlikti muziką, kuri man patinka ir kurią mėgstu. Džiaugiuosi, kad išdrįsau ją išgarsinti, paviešinti, taigi tapau labiau savimi pasitikinti ir labiau tikinti savo muzikine asmenybe.

Įvardink savo pagrindinius muzikinius autoritetus, kurie įkvepia kurti, dainuoti ir nesustoti.

Mane visada įkvepia artimi žmonės. O kalbant apie muzikantus, be galo labai myliu bei vertinu šiuos atlikėjus – Alicią Keys, Jennifer Hudson, Sią ir Brianą Mcknightą, Gregorį Porterį, Bruno Marsą. Beje, visai neseniai likimas man suteikė tikrą įkvėpimo dovaną. Viena iš mano mėgstamiausių atlikėjų Jennifer Hudson organizavo savotišką projektą, kurio metu viso pasaulio žmonės kėlė į Instagram kanalą jos naujos dainos Burden Down cover'į. Atlikėja savo ruožtu patikusiais vaizdo įrašais dalinosi savo pačios Instagram paskyroje . Be galo džiaugiausi, nes patekau tarp tų laimingųjų!

Lietuvos muzikos rinka - nedidelė, o jaunų, talentingų atlikėjų taip pat netrūksta. Kaip manai, kuo esi išskirtinė, kuo domini klausytojus?

Nežinau kodėl, bet apie tai negalvoju. Tiesiog darau tai, kas man patinka, kaip ir kiti talentingi atlikėjai. Vis dėlto savo stiprybe laikau tvirtą ir profesionalų vokalą, už kurį esu labai dėkinga savo vokalo mokytojai. Mano nuomone, jei jau pasirinkau dainininkės specialybę, pirmiausia turiu gerai ir profesionaliai dainuoti. Žinoma, pasaulyje pilna kitokių pasiteisinusių variantų, bet vokaline prasme silpnas atlikėjas, mano galva, turi vadinti save artistu, ne dainininku. Aš noriu būti dainininke.

Socialinės medijos - dar viena erdvė, kurioje aktyviai reiškiesi, turi nemažai sekėjų tiek Facebook, tiek Instagram kanale. Ar daug laiko bei pastangų įdedi į socialinių paskyrų administravimą, nuotraukų redagavimą, teksto parinkimą?

Viskas vyksta paprastai: jei turiu man patinkančią nuotrauką, kurią noriu įkelti ar tekstą, kuriuo noriu pasidalinti - tą ir padarau. Man socialinė erdvė asocijuojasi su laisve, pateikti save kokį tik nori ir tai yra įdomu. Pažįstu žmonių, kurie internete vienokie, o gyvai susitikus visai kitokie. Ir tas tam tikra prasme žavi, nes jie lyg aktoriai, vaidinantys patys save.

Tikriausiai sutiksi, jog atlikėją iš kitų išskiria ne tik unikalus balsas, bet ir savitas stilius. Tu stilinga mergina. Kaip įvardintum savo stilių, kur labiausiai mėgsti apsipirkinėti?

Visų pirma - ačiū už komplimentą. Faktas, kad stilius, apranga atspindi žmogaus asmenybę, kažką apie žmogų pasako. Mane visada traukė jaunatviškas, gal kiek sportinis maišytas su klasika stiliukas - kostiumėliai, gausūs aksesuarai, sportbačiai (jie nebetelpa į spintą (juokiasi)), džinsiniai drabužiai, ryškios spalvos, džemperiai. Iš esmės taip, kaip atrodau Eurovizijos scenoje, yra tobulas man patinkančio stiliaus vaizdas.

Klausytojai ir sekėjai tave mato visuomet energingą, kupiną idėjų, veržlią. Kur pasikrauni energijos, kas yra tavo pagrindinis atsipalaidavimo šaltinis?

Mane atpalaiduoja muzika. Ji su manim visur ir visada. Mėgstu keliauti, nors ir netolima kelionė man visada suteikia teigiamų emocijų, dvasinės naudos, naujos vietovės visada pripildo protą šviežiomis mintimis, idėjomis, ramybe. Ir, žinoma, žmonės. Su artimais žmonėmis galėčiau kalbėtis visą naktį. Vaikinas kartais juokauja, jog manęs neįmanoma užtildyti ir tai yra tiesa, nes aš visada turiu ką papasakoti ir noriu, kad papasakotų man. Taip pasikraunu naujų idėjų ir išsprendžiu problemas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis