Shakira atvėrė širdį apie merginą, su kuria ją išdavė G.Pique: „Tokioms moterims vieta yra pragare“

Atlikėja Shakira paatviravo Meksikos žurnalistui Enrique Acevedo apie širdies skausmą dėl vyro, futbolininko Gerard Pique išdavystės su kita moterimi ir papasakojo apie tai, kaip muzika padėjo jai pasveikti. 

46-erių dainininkė papasakojo, kad dabartinis laikotarpis buvo „skaudus laikas“ jos gyvenime, tačiau ji niekada nesijautė taip palaikoma savo draugų ir gerbėjų. 


„Ne visos svajonės gyvenime išsipildo, tačiau gyvenimas randa būdą, kaip tai pateisinti“, – interviu sakė atlikėja. Shakira taip pat teigė, kad yra įsimylėjusi pačią meilės idėją ir prisipažino anksčiau buvusi „emociškai priklausoma nuo vyrų“. „Dabar jaučiuosi pilnavertė, nes jaučiu, kad priklausau nuo savęs, o ne nuo vyrų. Taip pat turiu du vaikus, kurie priklauso nuo manęs, todėl turiu būti stipresnė už liūtę“, – pridūrė ji. 

Shakira santykiai su G. Piqué, kuris neseniai pasitraukė iš futbolo pasaulio, į antraštes pateko po to, kai ji išleido „BZRP Music Session #53“ muzikinį kūrinį, kurį daugelis laikė jos keršto vyrui daina. Kūrinyje ji dainuoja apie tai, kad yra per gera žmogui, su kuriuo buvo anksčiau ir dainuoja apie jo naująją merginą Clarą Chia Marti.


Naujausiame savo interviu Shakira prabyla ir apie naująją G. Piqué širdies draugę - 23 m. viešųjų ryšių specialistę Clara Chia Martí. „Moterims, kurios nepalaiko kitų moterų, yra skirta vieta pragare“, – teigia Shakira, turėdama omenyje išdavystės faktą.

Teigiama, kad buvusio Shakira mylimojo santykiai su studente prasidėjo dar tuomet, kai vyras buvo santuokoje su Shakira. Clara Chia Marti dirbo padavėja viename restoranų, kuriuose mėgo lankytis Gerard Pique - būtent ten jie ir susipažino. Artimi šaltiniai pasakoja, kad mergina šiuo metu dirba iš namų, kad „išvengtų Shakira rūstybės“ bei žiniasklaidos dėmesio. Ispanų žurnalistė Lorena Vazquez atskleidė: „Ją nuolat sustabdo gatvėje, visi ją atpažįsta, o kadangi ji yra gana drovi mergina, ji labai skaudžiai bei jautriai išgyvena dabartinę situaciją“. 


Primename, kad praėjusių metų birželį buvo paskelbta, kad byra garsios atlikėjos Shakira ir jos vyro, Barselonos klubo futbolininko Gerardo Pique santykiai. Ispanijos žiniasklaida skelbė, kad pora skirtingais keliais pasuko dėl vyro neištikimybės. Ispanijos žurnalas „El Periodico“ skelbė, kad vyras Shakirai buvo neištikimas. Jų santykiai esą pašliję jau kuris laikas - Gerardo šiuo metu dažnai linksminasi, jį lydi gražių moterų draugija.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis