6 madingiausios 2023 m. pavasario sezono šukuosenos

Pavasariniam žavesiui įkvėpti geriausiai tinka šukuosenų pokyčiai. Jei tavoji šukuosena kiek pabodusi, o galvoje jau seniai sukasi mintys apie atsinaujinimą, pats metas išbandyti ką nors naujo: naują kirpimo stilių, šukuosenos modelį ar aksesuarus.

Kirpčiukai, perskirti ties nosies pradžia. Kirpčiai vėl grįžta į madą, tik šį kartą kiek originalesni - JAV plaukų stilistai savo klientams jau siūlo rinktis kirpčius, perskirtus per kaktos vidurį. Tokia šukuosena optiškai platina veidą ir puikiai atskleidžia veido bruožų grožį, todėl jei trokšti jį pabrėžti, ryžkis pokyčiams!
Aštuonkojo kirpimas. Šis kirpimas pradėjo populiarėti anksti 2022 m., ir jis pasiliks 2023 m.. „Šio kirpimo forma primena klasikinį kirpimą ir iliustruoja smulkią liniją, kurioje susiduria švelnumo ir griežtumo samplaika“, – sako Frédéric Fekkai, įžymybių plaukų stilistas ir „Fekkai“ salono įkūrėjas. "Paprašykite savo stilisto nukirpti švelnius kirpčiukus ir pridėti keletą sruogų sluoksnių ant galvos, sumaišydami juos su apatine dalimi.", - teigia įžymybių plaukų stilistas.
„It Girl“ kirpimas: plaukai pečių linijoje


Plaukai, besiglaudžiantys su pečiais - šiuo metu itin madinga tendencija. Ypač tarp garsių pasaulio merginų - Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Lucy Hale bei kitų. Šis kirpimas geriausiai atrodo kartu su erdvia plaukų tekstūra.

Natūralūs plaukai. Plaukai, tarsi visai neseniai pabudai ir pamiršai perbraukti juos šepečiu, vėl grįžta į madą. Garsių pasaulio įžymybių plaukų stilistai šukuoseną specialiai pavelia, jog plaukai atrodytų lyg sutaršyti vėjo. Neįtikėtina, jog tokia šukuosena puikiai tinka net ir prie elegantiškų suknelių.
Išlenktas kirpimas. „TikTok“ šiuo metu dominuoja plaukų kirpimas, kuris, tikėtina, 2023 m. taps šukuosenų lyderiu: tai yra išlenktas kirpimas. (angl. curved cut). Jis apima kai kurių 2022 m. populiariausių plaukų kirpimo būdus ir juos apjungia tarpusavyje. Šis šukuosenų stilius apjungia struktūrišką kirpimą bei ovalius sluoksnius, kad iškarpyti plaukai atrodytų gaiviau, subtiliau.
Bob šukuosenos


Viskas kas susiję su 90-ųjų atmosfera vis dar yra didžiulė tendencija 2022 m. Todėl bob šukuosenos vis dar yra labai paklausios. Madingos griežtesnės, aštresnės linijos ir įsimintesni plaukų atspalviai - pavyzdžiui, riešutiniai, bordo, turinys oranžinių elementų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis