P. Hilton nori būti mergaitės mama: kol kas iš 20 užšaldytų embrionų - visi berniukai

Viešbučių paveldėtoja Paris Hilton (42) nori būti mergaitės mama. 

P. Hilton, kuri neseniai su vyru Carter Reum susilaukė berniuko, atskleidė, kad embrionų šaldymo proceso metu ji vis dar „laukia“ galimos būsimos dukters.


Dainininkė sakė, kad pora sėkmingai užsišaldė 20 embrionų nuo tada, kai jie pradėjo visą procesą karantino metu. P. Hilton atskleidė, kad visi 20 embrionų buvo berniukai. „Aš turiu 20 berniukų... Ką tik prieš mėnesį vėl išgyvenau visą kiaušinėlių išėmimo procesą, todėl šiuo metu laukiu rezultatų, kad pamatyčiau, ar turime mergaičių“, - teigė viešbučių paveldėtoja.Paris Hilton pristatė naują akinių nuo saulės kolekciją
Paris Hilton pristatė naują akinių nuo saulės kolekciją
Vida PressPrimename, kad sausio pabaigoje buvo pranešta, kad žiniasklaidos garsenybė ir viešbučių paveldėtoja Paris Hilton bei jos vyras Carter Reum susilaukė pirmagimio. P. Hilton instagrame paskelbė nuotrauką, kurioje kūdikis laiko sugriebęs jos rankos nykštį. „Tu jau dabar esi be galo mylimas“, – parašė P. Hilton su mėlynos spalvos širdelės emotikonu. JAV pramogų žiniasklaida pranešė, kad berniuką pagimdė surogatinė motina.


Buvusi 41 metų realybės šou žvaigždė praėjusį mėnesį viename interviu atviravo, kad pandemijos metu su vyru, investuotoju, už kurio ištekėjo 2021 metais, pradėjo dirbtinio apvaisinimo procesą.Žurnalui „People“ ji sakė, kad „kadangi pasaulis buvo uždarytas“ COVID-19 pandemijos pradžioje, tai buvo „puikus laikas sukaupti ir paruošti visus kiaušinėlius“. Žurnalo „People“ paskelbtame pareiškime P. Hilton sakė, kad jos šeimos „širdys sprogsta iš meilės mūsų mažyliui“.


Prieš keletą savaičių P. Hilton atskleidė ir savo pirmagimio vardą. „Mano gražaus berniuko vardas yra Phoenix Barron Hilton Reum. Aš ir Carter labai didžiuojamės galėdami pasveikinti Phoenix šiame pasaulyje“, - sakė ji. Viešbučio paveldėtoja pasidalijo, kad planuoja pavadinti savo būsimą dukrą London. „Metų metus planavau savo vaikų vardus“, – paaiškino ji ir pažymėjo, kad „Phoenix“ reiškia „viltį, atgimimą ir transformaciją“.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis