Daugelio dėmesį prikausčiusio trilerio „Paieška“ kūrėjai pristato naują kino juostą „Pradingusi“

2018 metais pasirodęs ir daugeliui ilgam į atmintį įsirėžęs trileris „Paieška“ nuo šiol turės tęsinį – jau šiandien, vasario 24 dieną, kino teatruose pasirodo juosta „Pradingusi“, taip pat jau spėjusi sulaukti ne tik žiūrovų, bet ir kino kritikų liaupsių. Negana to, filmo režisieriai Nickas Johnosnas bei Willas Merrickas „The Hollywood Reporter“ vadinami tikrais žanro genijais.

„Žiūrovai neabejotinai pajus pirmtako įtaką, tačiau tai nėra tiesioginis tęsinys. Pavadinome jį taip, nes filmų stilius vienodas, tačiau istorijos skirtingos“, - intriguoja N. Johnsonas.


„Kaip ir trileryje „Paieška“, „Pradingusioje“ taip pat paslėpėme ne vieną siurprizą kino teatrų lankytojams. Nusivylusių šia juosta dar nesutikome ir, tikimės, nesutiksime. Mūsų tikslas buvo prikaustyti prie ekranų ir, manome, kad mums šią užduotį įvykdyti pavyko. Išėję po seanso dar labiau vertinsite žmones, esančius aplink. Tik pagalvokite, kaip patys jaustumėtės herojų vietoje, o juk papulti į panašią situaciją galime absoliučiai kiekvienas“, - sakė W. Merrickas.


Juostoje „Pradingusi“ pasakojama istoriją apie Džiunės (aktorė Storm Reid) mamą, kuri su naujuoju savo draugu Kevinu išvyksta atostogų į Kolumbiją. Mergina daro tai, ką ir visi normalūs paaugliai, likę be priežiūros – puola linksmintis.


Linksmybės baigiasi, kuomet, paprašiusi dukters pasiimti ją iš oro uosto, motina jame nepasirodo. Iš pradžių Džiunė to nesureikšmina: atšauktas reisas, pavėlavimas ar dar kokios nenumatytos aplinkybės – gyvenime būna visaip. Tačiau kuomet motina tampa nepasiekiama – neprisijungia prie savo socialinių tinklų ir neatsako į jos skambučius – Džiunė rimtai sunerimsta.


Pasikonsultavusi su teisėsaugos pareigūnais (kurie dėl Kolumbijoje galbūt pradingusio asmens nieko padaryti negali), mergina situaciją ima aiškintis pati. Skaitmeniniame pasaulyje jausdamasi kaip žuvis vandenyje, mergina pasitelkia visas jai prieinamas naujausias technologijas ir, sekdama savo mamos ir jos draugo pėdsakais. Sulig kiekvienu pelės mygtuko paspaudimu atranda vis naujas ir vis labiau neraminančias detales.


Kaip baigsis moters paieška, pamatysime jau nuo šiandien, vasario 24 dienos, Lietuvos kino teatruose pasirodančiame trileryje „Pradingusi“.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis