V. Beckham marčia N.Peltz kaltinama nepagarbiu elgesiu: paviešintos žinutės, kuriuose N. Peltz piktinasi vestuvių planuotojų „klaidomis“

Beckham šeimos atžalos Brooklyn Beckham ir jo žmonos Nicola Peltz pasakiškos vestuvės iš tiesų buvo itin dramatiškos.

27 metų Nicola Peltz balandį susituokė su Victoria ir David Beckham sūnumi Brooklyn Beckham (23), tačiau tariamai buvo įtraukta į šaltąjį karą su savo naująja uošve ir prieš vestuvių dieną, ir po jos. Dabar porą pasiekė dar vienas skandalas - paviešintos asmeninės N. Peltz žinutės, kuriose N. Peltz piktinasi vestuvių planuotojų „klaidomis“.


Kaip rašo „Daily Mail“, N. Peltz tėvas, milijardierius Nelson Peltz padavė ieškinį vestuvių planuotojoms Nicole Braghin ir Arianna Grijalba, kurios atsisakė grąžinti joms sumokėtą 159 000 dolerių užstatą. Ieškinyje 80 metų N. Peltz teigia, kad jis ir jo žmona Claudia Peltz 2022 m. kovo mėn. pasamdė Grijalbą ir Braghiną per savo įmonę „Plan Design Events“. Peltz šeima pasamdė vestuvių planuotų duetą likus vos šešioms savaitėms iki žvaigždžių vestuvių.
Tačiau vos po devynių darbo dienų vestuvių planuotojos nusprendė neberengti šių vestuvių, nes negalėjo susitvarkyti su vestuvių organizavimo klausimais, o ypač su poros svečių sąrašu, kuriame buvo daugiau nei 500 žmonių. „Šis sąrašas reikalavo, kad vestuvių planuotojos turėtų patirties, kad galėtų planuoti, koordinuoti ir įvykdyti numatomo lygio bei sudėtingumo vestuvių renginį“, – rašoma ieškinyje „Daily Mail“.


N. Peltz taip pat į ieškinį įtraukė kai kurias trumpąsias žinutes, kurias jo dukra tariamai atsiuntė vestuvių planuotojoms, įskaitant tą, kurioje aktorė teigė, kad ji „pavargo“ taisyti jų klaidas. Aktorė tariamai rašė: „Lewis Hamilton NEDALYVAUS vestuvėse. Taigi paaiškinkite, kodėl jo vardai yra sąraše“.
„Kalbėjomės su juo. Jis negali ateiti“, – pridūrė N. Braghin. Vestuvių planuotoja bandė paaiškinti, kad jai reikia daugiau laiko susipažinti su vestuvių programa bei svečių sąrašu. „Man reikia laiko tai padaryti“, – tariamai rašė ji. „Skirsiu jums šiek tiek laiko, tačiau jūs turėtumėte sugebėti susiorientuoti greičiau, turint omenyje jūsų profesinę veiklą. Nekenčiu atrodyti kaip kvailė“, - žinutėse rašė N. Peltz. 


Pasklidus šių žinučių kopijoms po internetą, daugelis pradėjo piktintis N. Peltz bendravimo kultūra. Kai kurie žmonės teigė, kad mergina engė vestuvių planuotojas, kurios iš tiesų turėjo labai mažai laiko suorganizuoti tokio masto šventę.


Nepaisant iškilusių problemų, Peltz šeima operatyviai sureagavo ir vestuvėms planuoti pasamdė vestuvių planuotoją Michelle Rago. 23 metų Nicola ir Beckhamas susituokė 2022 m. balandžio 9 d..

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis