Iš kalėjimo išėjusi sukčiautoja Anna Delvey skaito paskaitas prestižiškiausiame Amerikos universitete

Viena garsiausių pasaulio sukčiautojų, netikra socialistė ir kalėjimo menininkė Anna Delvey gali papildyti savo gyvenimo aprašymą dar viena stebinančia veikla: ji yra Harvardo universiteto pranešėja. 

Anna Delvey, kuriai šiuo metu taikomas namų areštas, planuoja kalbėti MBA kursuose prestižiškiausiame Amerikos universitete. Tai bus ne pirmas kartas, kai A. Delvey, kuri sukčiavimo būdu buvo pakliuvusi į Niujorko elitinius socialinius ratus, turės galimybę formuoti jaunus protus. 


Praėjusį rugsėjį ji kalbėjosi iš ICE sulaikymo įstaigos su studentais iš Kolumbijos universiteto. Šaltinis pasakoja, kad A. Delvey taip pat kalbėjosi su kai kuriais Niujorko universiteto studentais. Taip pat pranešama, kad Oksfordo universitetas Anglijoje kreipėsi į ją, norėdamas, kad ši pabendrautų su studentais.
A. Delvey - ne vienintelė abejotiną pranešėjos įvaizdį turinti žinoma asmenybė. Socialinių medijų žvaigždė Kim Kardashian šį mėnesį taip pat kalbėjo Harvardo verslo mokykloje „Moving Beyond DTC“ klasėje.


Primename, kad praėjusių metų pradžioje „Netflix“ kanale pasirodęs serialas „Inventing Anna“ sumušė populiarumo rekordus. Daugelį sudomino ekranizuota sukčiautojos Annos Sorokin, kuri apsimetinėjo Anna Delvey vardu, istorija. Šį serialą prodiusavo TV prodiuserė Shonda Rhimes, o pagrindinis serialo vaidmuo - sukčiautojos Annos Sorokin, arba kitaip Annos Delvey - atiteko aktorei Juliai Garner.  Po to, kuomet tikroji Anna Delvey buvo apkaltinta už sukčiavimą, jai buvo liepta savo aukoms atlyginti beveik 199 000 JAV dolerių. View this post on Instagram

A post shared by House of Jewell (@houseofjewellcouture)


Keturis metus kalėjusi už padarytus nusikaltimus, 2021 m. paleista į laisvę, tačiau po kiek laiko vėl sulaikyta, Anna Sorokin šių metų spalio 7 d. buvo paleista į laisvę. Naujasis jos butas East Village rajone Niujorke yra kur kas erdvesnis nei patalpa Orindžo apygardos sulaikymo centre, kuriame ji praleido pastaruosius 17 mėnesių, bet taip pat yra toli nuo prabangių Manheteno viešbučių liukso numerių, kuriuose ji apsistojo, kuomet iš viešbučių pavogė maždaug 275 000 JAV dolerių.


31 metų Anna Sorokin dabar gyvena penktame šiuo metu renovuojamo pastato aukšte, tad gręžimo ūžesys aidi jos bute, kuriame yra lova, dvi kėdės, vienas mažas staliukas, keletas meno kūrinių ir, žinoma, spinta su stilingais drabužiais. Šį būstą Anna Sorokon paskutinę minutę surado jos advokatas, kai už nusikaltimus kalėjusi jauna moteris gavo žinią, kad yra paleidžiama iš areštinės.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis