Aktorius Arnold Schwarzenegger automobiliu partrenkė dviračiu važiavusią moterį

Pranešama, kad aktorius Arnold Schwarzenegger praėjusio sekmadienio rytą pateko į automobilio avariją, kurios metu jo vairuojamo automobilio partrenktas dviratininkas buvo nugabentas į greitosios pagalbos skyrių. 

75 metų buvęs Kalifornijos gubernatorius Vakarų Los Andžele partrenkė dviračiu važiavusią moterį. Los Andželo policijos departamento atstovas spaudai negalėjo iš karto patvirtinti nelaimės, tačiau policijos šaltiniai portalui TMZ sakė, kad neatrodo, kad A. Schwarzeneggeri būtų kaltas dėl avarijos, o aukų per avariją pavyko išvengti. Skelbiama, kad „Terminatoriaus“ žvaigždė neviršijo greičio, tačiau neturėjo galimybės paspausti stabdžių, kol susidūrė su dviračiu važiavusi moterimi. 


Anot TMZ, narkotikai ir alkoholis, kaip įtariama, neturėjo įtakos avarijoje.Arnold Schwarzenegger
Arnold Schwarzenegger
Vida PressPranešama, kad A. Schwarzenegger bendradarbiavo su įvykio vietoje esančiais pareigūnais ir nuvežė tariamos aukos dviratį į parduotuvę, kad jį sutvarkytų.


Įtariama, kad partrenkta moteris dėl nedidelių sužalojimų buvo nuvežta į ligoninę, tačiau jos būklė stabili ir, kaip teigiama pranešime, jai viskas bus gerai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis