Į neištikimybės skandalą pakliuvęs atlikėjos Shakira buvęs vyras G. Pique pasirodė su nauja mylimąja

Atlikėjos Shakira buvusio vyro, Barselonos klubo futbolininko Gerardo Pique širdyje - nauji jausmai.

Neištikimybe buvusioje santuokoje apkaltintas futbolininkas šildosi 13 m. jaunesnės merginos glėbyje. Gerard neslepia to, kad turi naują draugę - vyras socialinėje medijoje pasidalijo kadru su nauja mylimąja. Naujoji Gerard Pique draugė Clara Chia Marti - 23 metų viešųjų ryšių studentė, taip pat laisvu nuo studijų metu dirbanti vienoje viešųjų ryšių įmonėje.


Teigiama, kad mergina šiuo metu dirba iš namų, kad „išvengtų Shakira rūstybės“ bei žiniasklaidos dėmesio. Ispanų žurnalistė Lorena Vazquez atskleidė: „Ją nuolat sustabdo gatvėje, visi ją atpažįsta, o kadangi ji yra gana drovi mergina, ji labai skaudžiai bei jautriai išgyvena dabartinę situaciją“. 


Žinoma Ispanijos žurnalistė pridūrė: „Ji apie aštuonias dienas išbuvo savo tėvų namuose ir šiuo metu dirba nuotoliniu būdu. Jai reikėjo prieglobsčio, nes jos savijauta nėra gera. Nelengva būti 23 metų mergaite ir būti mergina, apie kurią šneka visi Lotynų Amerikos bei likusio pasaulio gyventojai“.


Teigiama, kad buvusio Shakira mylimojo santykiai su studente prasidėjo dar tuomet, kai vyras buvo santuokoje su Shakira. Clara Chia Marti dirbo padavėja viename restoranų, kuriuose mėgo lankytis Gerard Pique - būtent ten jie ir susipažino.

Primename, kad praėjusių metų birželį buvo paskelbta, kad byra garsios atlikėjos Shakira ir jos vyro, Barselonos klubo futbolininko Gerardo Pique santykiai. Ispanijos žiniasklaida skelbė, kad pora skirtingais keliais pasuko dėl vyro neištikimybės. Ispanijos žurnalas „El Periodico“ skelbė, kad vyras Shakirai buvo neištikimas. Jų santykiai esą pašliję jau kuris laikas - Gerardo šiuo metu dažnai linksminasi, jį lydi gražių moterų draugija.


O prieš keletą savaičių Shakira išleido dainą apie tai, kad jos buvęs vyras buvo jai neištikimas. Daina sumušė „YouTube“ rekordus. „Out of Your League“ vaizdo įrašas nuo pat paviešinimo pradžios jau yra sulaukęs 184 milijonų peržiūrų. Tai tapo klausomiausiu Lotynų Amerikos muzikos kūriniu. Skandalingoje savo dainoje Shakira dainuoja apie naują 23 metų buvusio vyro partnerę. Taip pat prilygina dabartinius futbolininko santykius su „Ferrari“ iškeitimu į „Renault“ bei „Rolex“ į „Casio“ laikrodį. 


Kol kas buvęs Shakira vyras nieko viešai nepakomentavo apie naujausią atlikėjos muzikinė kūrinį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis