Naujoji reperio K. West žmona B. Censori: tarsi du vandens lašai panaši į buvusiąją K. Kardashian

Prieš keletą savaičių buvo pranešta, kad skandalingasis reperis Kanye West vedė antrą kartą praėjus vos dviems mėnesiams po skyrybų su socialinių medijų žvaigžde Kim Kardashian.


K. West išrinktoji - septyniolika metų už jį jaunesnė reperio mados prekės ženklo „Yeezy“ dizainerė Bianca Censori. Teigiama, kad pora susituokė slaptoje, jaukioje ceremonijoje. Tiesa, oranešama, kad Kanye ir Bianca sąjunga nėra teisėta, nes jie nepateikė santuokos liudijimo. Vis dėlto tiek K. West, tiek jo dabartinė mylimoji rankas puošia vestuviniais žiedais, kurie simbolizuoja jų sąjungą.


Daugelis suskubo spėlioti - kas yra paslaptingoji mergina, užkariavusi reperio širdį? Viena aišku, naujoji Kanye žmona - kaip du vandens lašai panaši į reperio buvusiąją K. Kardashian. Panašaus ūgio, kūno linkio bei veido bruožų moterys sunkiai atskiriamos. Regis, reperį traukia panašaus braižo moterys.


Na, o pati B. Censori yra australų mados dizainerė, „Yeezy“ dirbusi nuo 2020 m. Jauna moteris yra australė. Nors tikslus jos amžius neskelbiamas, tačiau „The Sun“ praneša, kad jai, kaip manoma, yra 27 metai. Jos „LinkedIn“ aprašyme nurodyta, kad ji baigė vidurinę mokyklą 2012 m., o bakalauro laipsnį – 2017 m. Jos pareigos šiame puslapyje yra nurodytos kaip „Yeezy“ dizaino vadovė. Anksčiau ši moteris buvo brunetė, bet yra žinoma, kad neseniai tapo blondine.


Ji ir K. West pirmą kartą buvo pastebėti kartu 2023 m. sausio pradžioje, kuomet dar nebuvo susituokę. Tad šis romanas, bent jau viešai, yra labai naujas. Kada pora pradėjo susitikinėti, nėra aišku.View this post on Instagram

A post shared by Bianca Censori West 💍 (@biankacensori.west)


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis