Kaip „Netflix“ serialas „Ginny & Georgia“ meta iššūkį „geros mamos“ stereotipui?

Kokios savybės apibūdina „gerą“ motiną? Priklausomai nuo to, kieno klausiate, gausite įvairius atsakymus. 

„Gera mama yra ta, kuri apsaugo savo vaikus nuo viso pasaulio bjaurumo, kad jiems niekada nereikėtų jaudintis“. „Gera mama yra ta, kuri niekada nepalieka savo vaikų“. „Gera mama yra ta, kuri išsaugo erdvę savo vaikams augti“. 


Hipotetinė geros motinos idėja šiuolaikinėje visuomenėje yra ginčijama.  „Netflix“ serialas „Ginny & Georgia“ ką tik išleido savo antrąjį sezoną sausio 5 d., o daugelis žmonių diskutuoja apie geros motinos sąvokas ir svarsto, ar pagrindinė veikėja Georgia Miller yra gera mama.  „Ginny & Georgia“ pasakoja apie sudėtingus motinos ir dukters santykius. Serialas pasakojamas per 16-metės Virginijos (Ginny) Miller, kurią vaizduoja Antonia Gentry, ir jos 31 metų motinos Georgia Miller, kurią vaizduoja Brianne Howey, perspektyvas.
Džordžijos, kaip motinos, poelgiai priverčia žiūrovus savęs klausti, ar ji apskritai yra gera motina, ar ne. „Reddit“ buvo paskelbta apklausa, kurioje vartotojams buvo užduotas klausimas „Ar Džordžija yra gera mama?“. Iš 281 balsavimo atvejų 180 atsakė „ji daro viską, ką gali“, o tai sukėlė diskusiją tarp socialinio tinklo vartotojų. Kai kurie „Reddit“ vartotojai ėmėsi ginti savo atsakymus atskiroje temoje.  „Džordžija yra visiškai baisi mama. Ji nuolat palieka savo vaikus dėl vyrų, su kuriais susitikinėja, ir neatsižvelgia į jų jausmus“, – atkreipė dėmesį vienas vartotojas. „Iš esmės ji pirmenybę teikia ne savo vaikams, o vyrams“ , - teigia kitas vartotojas. 


Kiti mano, kad Džordžija yra netinkama motina, nes atrodo, kad ji prieštarauja terapijos idėjai savo vaikams, kuriems to aiškiai reikia.  Jos devynmetis sūnus Ostinas, kurio vaidmenį atlieka Dieselis La Torraca, kelia susirūpinimą savo mokytojui, kuris pastebi, kad berniukas jaučia nerimo požymiusir rekomenduoja Džordžijai jį parodyti psichologui.View this post on Instagram

A post shared by Ginny & Georgia 🍑 (@ginnyandgeorgiaseriess)
Tačiau kiti mano, kad Džordžija yra nuožmi vaikų gynėja, kuri imasi visų įmanomų priemonių, kad apsaugotų savo vaikus. Ji saugo savo vaikus nuo žmonių bjaurių poelgių. Kai kurie „Reddit“ vartotojai teigė, kad nors Džordžija nėra pavydzinė supermama, giliai širdyje ji labai myli savo vaikus ir stengiasi dėl jų gerovės.


Kurią pusę palaikysi tu?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis