Kim Kardashian už didžiulę sumą įsigijo princesės Dianos pakabuką-kryžių

Socialinių medijų žvaigždė Kim Kardashian „Sotheby's Royal & Noble“ aukcione įsigijo deimantais inkrustuotą ametisto „Attallah“ kryželio pakabuką.

„Attallah“ kryžius – princesės Dianos dėvėtas pakabukas iš kvadrato formos ametistų, paryškintų apskritais deimantais. Jis aukcione buvo parduotas už 197 453 JAV dolerių.  „Tai yra drąsus papuošalas pagal savo dydį, spalvą ir stilių. Džiaugiamės, kad šis kūrinys atrado gyvenimą iš naujo kito visame pasaulyje žinomo žmogaus rankose“, – sakė Londono „Sotheby's“ juvelyrikos vadovas Kristianas Spofforthas pranešime spaudai.Tai ne pirmas kartas, kai Kim Kardashian įsigijo ikonišką mados kūrinį. Praėjusių metų „Met Gala“ apdovaonimuose žvaigždė dėvėjo suknelę, kurią Marilyn Monroe vilkėjo dainuodama „Happy Birthday“ prezidentui Johnui F. Kennedy. Nors šios suknelės ji neįsigijo, ji jai buvo paskolinta raudonajam kilimui iš muziejaus.


Tačiau šis „Sotheby's“ aukcione įsigytas papuošalas yra pirmasis kartas, kai ji viešai varžosi dėl archyvinių papuošalų, susijusių su britų karališkąja šeima.

Kim Kardashian dabar priklauso princesės Dianos drabužių spinta Attallah kryžius pirmą kartą buvo sukurtas XX amžiaus trečiajame dešimtmetyje Garrard, vienas iš daugiausiai dėvėtų princesės Dianos juvelyrų. Pakabuką devintajame dešimtmetyje nusipirko princesės Dianos draugas Naimas Attallah, kuris paskolino jį karališkajai šeimai, kad pasirodytų. Svarbiausia, kad Diana šį kūrinį vilkėjo 1987 m. spalį, kai susijungė su Catherine Walker suknele per Birthright labdaros šventę Londone. Pranešama, kad vėrinį dėvėjo tik ji pati. „Kai aš augau, mes visada jį turėdavome ant stalo Kalėdų pietums, bet jo niekada nedėvėjo niekas kitas, išskyrus Dianą, ir jis nebuvo matytas viešumoje nuo tada, kai ji mirė“, – sakė sūnus Ramsay Attallah. Naimo gruodį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis