Naujasis atlikėjos Selena Gomez vaikinas - populiarios muzikinės grupės lyderis

Atlikėja Selena Gomez praėjusį savaitgalį Niujorke buvo pastebėta susikibusi rankomis su nauja meile - populiarios vaikinų grupės „The Chainsmokers“ lyderiu Drew Taggart. 

Nepaisant to, kad dainininkė anksčiau praėjusią savaitę šiuo metu jau ištrintame „Instagram Story“ įraše teigė esanti „vieniša“, šeštadienį vakarieniaujant „Torrisi“ bare ji buvo pastebėta drauge su Drew. Jiedu atrodė kaip pora, be to, laikėsi už rankų.


„Man per daug patinka būti vienam“, – socialinės medijos įraše rašė Selena, pridėdama grotažymę „#iamsingle“. Ir nors šis įrašas buvo pašalintas, daugelis suprato, kad Selenos širdis vieniša. Vis dėlto praėjęs savaitgalis tai paneigė - Selena ir Drew surengė koketišką demonstraciją susikibę rankomis, o paparaciai juodu fotografavo.

View this post on Instagram

A post shared by Lena fan account (@selgomezstreet)

Drew Taggart - 33 metų grupės „The Chainsmokers“ lyderis. „The Chainsmokers“ - amerikiečių šokių muzikos grupė iš Niujorko, susikūrusi 2012 m. Grupę sudaro DJ Andrew Taggart ir Alex Pall. Duetas šgarsėjo 2014 m. išleidę singlą „#Selfie“. Grupės debiutinis EP „Bouquet“ buvo išleistas 2015 m., o debiutinis albumas „Memories...Do Not Open“ buvo išleistas 2017 m. balandį.

View this post on Instagram

A post shared by web 4 (@drewtaggart)

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis