Supermodelis Brooke Shields prabilo apie jaunystėje patirtą išprievartavimą: „Buvau šokiruota“

Supermodelis bei aktorė Brooke Shields naujame dokumentiniame filme „Žavus kūdikis: Brooke Shields“ (Pretty Baby: Brooke Shields) atskleidė, kad jaunystėje patyrė seksualinę prievartą.

Garsi moteris dokumentiniame filme pasakojo, kad netrukus po to, kai baigė koledžą, susitiko su vyru, manydama, kad keliauja į darbinį susitikimą dėl naujo vaidmens filme. Neįvardintas vyras nusivežė Brooke į viešbutį, teigdamas, kad iškvies jai taksi iš savo kambario.


Vis dėlto tai buvo pasala. Vyras nuėjo į vonios kambarį, o grįžęs pasirodė nuogas ir panaudojo seksualinę prievartą prieš Brooke. Dokumentiniame filme Brooke prisipažino, kad tiesiog sustingo ir buvo ištikta šoko būsenos.


Brooke Shields
Brooke Shields
Vida Press


Garsios moters teigimu, ji daugybę metų šį incidentą laikė paslaptyje, tačiau pagaliau ryžosi apie tai prabilti.


Brooke Christa Shields (g. 1965 m. gegužės 31 d.) – amerikiečių aktorė ir modelis. Iš pradžių ji buvo vaikų modelis, o būdama 12 metų sulaukė kritikų pripažinimo už pagrindinį vaidmenį Louis Malle filme „Gražus kūdikis“ (1978). Ji toliau dirbo modeliu iki vėlyvos paauglystės, o devintajame dešimtmetyje vaidino keliose dramose, įskaitant „Žydrąją lagūna“ (1980) ir Franco Zeffirelli „Begalinė meilė“ (1981). 1983 m. Shields sustabdė savo modelio karjerą ir įstojo į Prinstono universitetą, kur baigė romanų kalbų bakalauro laipsnį.


Dešimtajame dešimtmetyje Brooke grįžo prie aktorystės ir vaidino nedideliuose vaidmenyse filmuose. Ji taip pat vaidino NBC komedijose „Suddenly Susan“ (1996–2000), už kurias gavo dvi „Auksinio gaublio“ nominacijas, ir „Lūpdažių džiunglės“ (2008–2009). 2017 m. Brooke grįžo į NBC su pagrindiniu pasikartojančiu vaidmeniu seriale „Teisė ir tvarka: Specialiųjų aukų skyrius“ 19-ajame serialo sezone.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis