Itin sunkiais nusikaltimais kaltinamas interneto veikėjas A. Tate erzino klimato aktyvistę Gretą Thunberg: ši jam kirto iš peties

Praėjusį penktadienį Bukarešto teismas vienam mėnesiui pratęsė kikboksininko bei interneto veikėjo Andrew Tate ir jo brolio Tristan suėmimą. Šie du vyrai kaltinami itin sunkiais nusikaltinimais - prekyba žmonėmis, moterų išnaudojimu, prievartavimu, turto grobstymu.

A. Tate kaltinamas ne tik itin sunkiais nusikaltimais, jis taip pat visuomenėje yra žinomas kaip provokatorius. 2016 metais A. Tate dalyvavo televizijos laidoje „Big Brother“, bet buvo pašalintas iš po to, kai pasirodė vaizdo įrašas, kuriame matyti, kaip jis užpuolė moterį. Jis atvirai pasisako už smurtą prieš moteris ir anksčiau buvo uždrausta jam reikšti savo nuomonę bei pažiūras socialinių tinklų platformose. Tačiau Elon Musk nusipirkus „Twitter“, A. Tate buvo leista į jį sugrįžti, o jo paskyra „Cobratate“ šiuo metu turi 4,5 mln. sekėjų.


Praėjusių metų gale A.Tate net buvo sumanęs paerzinti 19-metę klimato aktyvistę Gretą Thunberg. Sunkiais nusikaltimais kaltinamas A. Tate G. Thunberg nusiuntė nuotrauką, kurioje matyti, kad jis stovi prie prabangaus „Bugatti“ automobilio ir pila į jį benziną. Prie nuotraukos jis parašė: „Labas, Greta. Turiu 33 mašinas. Mano „Bugatti“ turi 8 litrų W16 variklį. Du mano „Ferrari“ turi 6,5 litro V12s. Tai tik pradžia.“
A.Tate’as pasiteiravo merginos adreso, kad galėtų nusiųsti daugiau informacijos apie savo mašinų kolekciją garaže ir jų galingus variklius. Kitą dieną G.Thunberg atsiuntė atsakymą, pridėjusi išgalvotą elektroninio pašto adresą su akivaizdžia užuomina apie mažytį vyrišką lytinį organą. „Taip, papasakok man daugiau. Rašyk man smalldickenergy@getalife.com“, – parašė jaunoji švedė.


Primename, kad praėjusią savaitę Rumunijos pareigūnai pranešė, kad policija atliko kratos orderius penkiuose A. Tate namuose ir sulaikė keturis įtariamuosius – du britus ir du rumunus. Rumunijos organizuoto nusikalstamumo ir terorizmo tyrimo direktoratas (DIICOT) iš pradžių pranešė, kad keturi įtariamieji buvo sulaikyti 24 valandoms. Bukarešto teismas buvo priėmęs DIICOT prašymą sulaikyti Tate ir jo brolį Tristan dar 30 dienų, nuo gruodžio 30 dienos, sakė jų advokatas Eugen Vidineac. Vis dėlto penktadienį buvo pranešta, kad suėmimas pratęstas.


DIICOT teigė, kad keturi įtariamieji, tarp kurių buvo ir visuomenei žinomi broliai, sudarė organizuotą nusikalstamą grupuotę, besitęsiančią nuo Rumunijos iki Didžiosios Britanijos ir JAV, siekdami vykdyti prekybą žmonėmis. Praėjusį ketvirtadienį agentūra pranešė, kad atliekant tyrimą buvo ieškomi įkalčiai dar septyniuose nekilnojamuosiuose objektuose, todėl bendras tirtų objektų skaičius išaugo iki 12.


Pareigūnai teigia, kad du iš įtariamųjų klaidindavo savo aukas „įtikinėdami, kad ketino su jomis sudaryti santuoką“ ir išgabendavo aukas į Rumuniją, o vėliau jas seksualiai išnaudodavo, naudodami fizinį smurtą ir prievartą. Valdžios institucijos taip pat nurodė, kad vienas iš įtariamųjų 2022 m. kovo mėn. net du kartus išprievartavo auką. Manoma, kad mažiausiai šešios aukos buvo „seksualiai išnaudotos organizuotos nusikalstamos grupės“, sakoma DIICOT pranešime. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis