Po penkerių metų - Beyonce sugrįžimas į sceną: atlikėja pasirodė su savo 11 - mete dukra Blue Ivy

Blue Ivy prisijungė prie mamos, atlikėjos Beyoncé scenoje per jos pirmąjį pasirodymą per penkerius metus Dubajuje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose.

Blue Ivy prisijungė prie savo mamos scenoje per jos pasirodymą „Atlantis The Royal“ viešbučio atidaryme Dubajuje praėjusio šeštadienio vakarą. Blue Ivy išėjo į sceną vilkėdama raudoną drabužių ansamblį. 11-metė šoko pagal mamos atliekamą muziką ir laikė mikrofoną rankoje, bet nedainavo. 


Beyoncé taip pat papasakojo miniai, kad jos palaikyti atvyko ir jos vyras Jay-Z su tėvais Tina ir Mathew Knowles. Per pusantros valandos trukusį Beyonce pasirodymą, gerbėjai buvo priversti telefonus susidėti į maišelius, o jei būtų pastebėti fotografuojantys šou, būtų sulaukę net žinių iš pareigūnų.View this post on Instagram

A post shared by The Bump - Your Guide to Pregnancy + Parenting (@thebump)
Nepaisant Beyonce vėlavimo ir griežtų mobiliųjų telefonų apribojimų, vienas dalyvis „Page Six“ pasakojo, kad 41 metų Beyonce scenoje „atrodė kaip deivė“ ir „skambėjo tobulai“. Ji pradėjo savo pasirodymą su Etta James „At Last“ ir atliko tokius hitus kaip „Beautiful Liar“, „Halo“ ir „Crazy in Love“.


Tai pirmas kartas, kai Beyoncé, ant renginio raudonojo kilimo pasipuošusi pagal užsakymą jai kurta „Dolce & Gabbana“ suknele, koncertavo viešumoje per penkerius metus. Paskutinis jos viešas koncertas buvo Pasaulio piliečių festivalyje Johanesburge, Pietų Afrikoje, 2018 m. gruodžio mėn. Pasirodymas Dubajuje įvyko po to, kai ji išleido savo ilgai lauktą septintąjį albumą „Renaissance“, kuriame skamba tokie hitai kaip „Cuff It“ ir „Break My Soul“. 2022 m. rugsėjį „Page Six“ išskirtinai pranešė, kad Beyoncé šią vasarą surengs „Renaissance“ turą.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis