Naujausia Shakira daina apie buvusio vyro Gerard Pique neištikimybę sumušė „Youtube“ rekordus

Atlikėjos Shakira daina apie tai, kad jos buvęs vyras, futbolininkas Gerard Pique buvo jai neištikimas, sumušė „YouTube“ rekordus.

„Out of Your League“ vaizdo įrašas nuo pat paviešinimo pradžios jau yra sulaukęs 184 milijonų peržiūrų. Tai tapo klausomiausiu Lotynų Amerikos muzikos kūriniu.


Skandalingoje savo dainoje Shakira dainuoja apie naują 23 metų buvusio vyro partnerę. Taip pat prilygina dabartinius futbolininko santykius su „Ferrari“ iškeitimu į „Renault“ bei „Rolex“ į „Casio“ laikrodį. 


Kol kas buvęs Shakira vyras nieko viešai nepakomentavo apie naujausią atlikėjos muzikinė kūrinį.

Primename, kad praėjusių metų birželį buvo paskelbta, kad byra garsios atlikėjos Shakira ir jos vyro, Barselonos klubo futbolininko Gerardo Pique santykiai. Ispanijos žiniasklaida skelbė, kad pora skirtingais keliais pasuko dėl vyro neištikimybės. Ispanijos žurnalas „El Periodico“ skelbė, kad vyras Shakirai buvo neištikimas. Jų santykiai esą pašliję jau kuris laikas - Gerardo šiuo metu dažnai linksminasi, jį lydi gražių moterų draugija.


Tai, kad Gerardo mėgaujasi vienišiaus statusu, rodo ir jo socialinės medijos nuotraukos. Regis, garsus futbolininkas visai nesigraužia dėl skyrybų, nes nuolat talpina nuotraukas, kuriose matyti, kaip vyras linksminasi ar mėgaujasi laisvalaikiu keliaudamas.


Shakira su Gerardu santykius užmezgė 2010 metais, po dvejų metų susilaukė sūnaus Milano. Pora taip pat turi mergaitę Sashą. Santykių pora taip niekuomet ir neįteisino. Nors Shakira ir Gerardas buvo vadinami viena gražiausių pramogų pasaulio porų, jie ne kartą pykosi ir taikėsi, o tai rodo, kad jų santykiai visuomet buvo audringi.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis