Princo Harry memuarai atskleidė tikrąjį brolio veidą? Princas Willliam kaltinamas nevaldomais pykčio priepuoliais

Princas Harry pastarosiomis dienomis skaldo internetą su prieštaringai vertinamais pareiškimais savo memuaruose „Spare“ (liet. „Atsarginė“). 

Jo memuarai „Atsarginė“ tapo „New York Times“ bestseleriu likus visai savaitei iki sausio 10 d. Knygoje gausu nuoskaudų iš britų karališkosios šeimos gyvenimo, pavyzdžiui, pasirodo, princai Harry ir Williamas prašė savo tėvo, dabartinio karaliaus, nevesti ilgametės mylimosios Camilla. Na, o vienas iš skandalingiausių princo Harry teiginių, apie kurį pirmasis parašė dienraštis „Guardian“, buvo apie patirtą brolio fizinę prievartą. 


Jokia kita istorija nepatraukė žmonių dėmesio taip, kaip Harry teiginys, kad jo brolis princas William žiauriai užpuolė jį per 2019 m. nesutarimą dėl Meghan Markle. Šiurpiais kaltinimais daugeliui buvo sunku patikėti.  Tačiau Harry teiginiai taip pat paskatino atnaujinti nuotraukas, vaizdo įrašus ir komentarus, kurie, kai kurių nuomone, byloja apie princo William smurto istoriją. Princo Harry memuarai atskleidė tikrąjį brolio veidą? Princas Willliam kaltinamas nevaldomais pykčio priepuoliais
Princo Harry memuarai atskleidė tikrąjį brolio veidą? Princas Willliam kaltinamas nevaldomais pykčio priepuoliais
Vida PressKnygoje Harry pasakoja, kaip kartą vyresnysis brolis čiupo jį už apykaklės, nutraukė grandinėlę ir parbloškė ant grindų jo kotedže Londone. Knygoje teigiama, kad brolių konfliktą įžiebė William komentarai apie Meghan Markle. Tada princas William įsakė Harry kovoti su juo, bet jis atsisakė. Tada William išėjo iš namų, atsiprašydamas ir prašydamas nepasakoti Meghan Markle, kas atsitiko.


Nors šis įvykis labiau panašus į vaikystės siaubą ar pykčio akimirką, o ne į tikrą smurtą, tačiau daugelis mano, kad tai byloja apie William nuotaiką, ypač turint galvoje, kad vaikystėje jis patyrė patyčias. Teigiama, kad princas William vaikystėje ne kartą turėjo bėdų, kai stumdė kitus vaikus ir įsitraukė į „žaidimų aikštelės muštynes“, todėl jo klasės draugai jį pravardžiavo. 


Princas William taip pat turi konfliktų su spauda ir paparaciais istoriją. Žinoma, sunku jį kaltinti dėl pykčio dėl spaudos persekiojimo, nes jo motina princesė Diana žuvo automobilio avarijoje, kai buvo persekiojama paparacų.  Tačiau praėjusių metų įvykis, kai jis apkaltino fotografą, kad jis seka jį ir princesę Kate, vis dėlto rodo princo gebėjimą pykti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis