Kate Middleton tariamai naudojasi populiariais tinklaraščiais: juose prašo gyvenimiškų patarimų

Kate Middleton gyvena gal ir ekstravagantišką gyvenimo būdą kaip Velso princesė, tačiau atrodo, kad ji gali būti tokia, kaip visos kitos mamos. Ji kreipiasi į interneto platybes, kad gautų patarimų dėl auklėjimo.

Kate Middleton, kuri turi tris vaikus su princu Williamu, tariamai naudojasi populiariais vaikų auklėjimo tinklaraščiais ieškodama sprendimų, kai kyla nesutarimų su William. Kate Middleton tariamai naudoja Mumsnet ir kitus forumus tėvystės patarimams. 2018 m. liepos mėn. šaltinis teigė, kad Kate Middleton anoniminiu vardu užsiregistravo keliuose mamyčių internetiniuose forumuose, kad galėtų apsikeisti istorijomis su kitomis mamomis. 


„Kate kreipėsi į tokias svetaines kaip Mumsnet ir BabyCentre, kad gautų patarimų“, – žurnalui „Heart“ sakė šaltinis. – Ji pasivadino anoniminiu vardu ir dažniausiai skelbia klausimus, dėl kurių ji ir princas William nesutaria, pavyzdžiui, animacinių filmų žiūrėjimas prieš miegą.  Šaltinis tęsė teigdamas, kad Kate Middleton rado puikių patarimų naudodamasis šiais internetiniais forumais.


„Naudojimasis šiais tinklalapiais Kate tikrai padėjo, nors ji niekada neprisipažintų, kad naudojasi žiniatinkliu patarimams – karališkoji šeima linkusi „tiesiog susitvarkyti“, kai kalbama apie vaikų auginimą. Bet kadangi mamos internete paprastai sutinka su jos, o ne su William požiūriu, ji skelbia skelbimus“, - teigia anoniminis šaltinis.Kate Middleton ir princas Williamas
Kate Middleton ir princas Williamas
Vida PressKaip rašo „Mirror UK“, princas William netgi užsiminė, kad jo žmona turi slaptų internetinių paskyrų. 2017 m. vasario mėn., kai princas William sakė kalbą CBE Mumsnet įkūrėjai Justine Roberts, jis juokavo, kad Kate Middleton gali būti anoniminis platformos vartotojas. Nors William nepatvirtino, ar jo žmona buvo užsiregistravusi svetainėje, jis visiškai neatmetė šios idėjos ir atsakė: „Gali būti“. 


Kate Middleton anksčiau atviravo apie savo kovas su motinystės vargais. 2019 m. sausį lankydamasi labdaros organizacijoje „Family Action“, Middleton pasidalijo iššūkiais būti mama. „Visi patiria tą pačią kovą“, - sakė Kate Middleton.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis