Atlikėja Sia ilgus metus negalėjo pastoti ir būdama 44 metų tapo dviejų vaikų mama, o po kelių metų - ir močiute

Atlikėja Sia - žinoma muzikantė, muzikos dainų kūrėja.

Tačiau tai neprilygsta labai svarbiam darbui, kurio Sia ėmėsi pati: ji tapo dviejų našlaičių paauglių berniukų motina, o po kelių mėnesių – ir dvynių močiute. Ir visa tai įvyko vos per kelis mėnesius. Ilga kova su nevaisingumu lėmė, kad 47 metų muzikos ikona manė, kad ji niekada netaps mama, tačiau viena lemtinga diena prieš televizorių staiga viską pakeitė. Sia įsivaikino du savo sūnus po to, kai vieną iš jų pamatė per televiziją dokumentiniame filme apie globos sistemą. Ji žiūrėjo dokumentinį filmą apie vaikų globą, kai ekrane jos dėmesį patraukė 16-metis berniukas – ir ji iškart suprato, kad turi ką nors padaryti dėl jo. 


Kaip ji pasakė 2020 m. interviu, „kai pamačiau jį, pasakiau sau: „Tai mano sūnus“. Pagaliau ji surado jį, kai jam buvo 18 metų. Vaikinas netrukus turėjo išeiti iš globos namų ir nebeturėjo kur eiti. Ji pasakė vaikinui, kad nori jį įsivaikinti, o kadangi jis buvo teisiškai pilnametis, jis tiesiog išėjo gyventi su ja. Kiek vėliau ji įsivaikino ir kitą pilnametį vaikiną.


Sia atvirai viešai kalbėjo apie savo ilgalaikį troškimą būti motina, ypač dažnai bendradarbei, šokėjai Maddie Ziegler. Sia taip pat yra M. Ziegler krikštamotė.  Sia troškimas turėti vaikų ir sunkumai pastoti paskatino ją išbandyti kelis dirbtinio apvaisinimo etapus, kurių nė vienas nepadėjo jai pastoti. Sia
Sia
Vida PressO po to, kai 2016 metais iširo skyrybos su dokumentinių filmų kūrėju ir golfo žaidėju Eriku Andersu Langu, ji negalėjo panaudoti likusių embrionų, sukurtų per vaisingumo procedūras. Smūgis buvo toks stiprus, kaip sakė Sia, kad atsigauti po viso to prireikė „trejų ar ketverių metų iš esmės būnant vienai lovoje“. Būtent tuo sielvarto ir atsigavimo laikotarpiu ji pamatė dokumentinį filmą, kuris amžiams pakeitė jos gyvenimą. 


Ji nežinojo, kad laukia daugiau pokyčių, nei ji kada nors galėjo tikėtis. Praėjus vos mėnesiams po įsivaikinimo, Sia gyvenime viskas pasikeitė antrą kartą – ji tapo močiute. 2020 m. birželį Sia paskelbė, kad vienas iš jos sūnų ką tik susilaukė dvynių, todėl ji du kartus tapo močiute. 


Diskutuodamas apie tai DJ Zane Lowe podkaste, Sia juokavo, kad du kartus tapti močiute, sulaukus 44 metų, buvo šokas, tačiau drauge ir didelė laimė. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis