Kurčius vaikus dėl esą per menko emocingumo iškoneveikusi Baltijos cirko pasirodymo dalyvė sulaukė atsako

Pasipiktinimo socialinėje erdvėje sulaukė negražiais žodžiais kurčius mokinius išvadinusi cirko pasirodymų dalyvė.

Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos mokiniai Baltijos cirko pasirodymą stebėjo gruodžio 20-ąją Kaune. Po cirko pasirodymo socialiniuose tinkluose pasirodė įrašas, kuriame viena iš cirko pasirodymo dalyvių negražiais žodžiais išvadino pasirodymo žiūrovus kurčius moksleivius.


„Da****a tokių publikų būna, bet čia tai vapšče kažkokie moliai“, „Man po***j. Rankas turi visi“. - merginą citavo portalas lrytas.lt. Cirko pasirodymo dalyvę galimai supykdė tai, kad klausos negalią turintys moksleiviai pasirodymo metu neplojo, tad ji pritrūko emocijų iš publikos.


Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos, kurios vaikai tapo šio pykčio taikiniu, direktorė Danutė Kriščiūnienė teigia gavusi Baltijos cirko atsiprašymo laišką. Gautame laiške, anot moters, paaiškinta, kad minėtoji mergaitė yra iš globos namų.Kurčius vaikus dėl esą per menko emocingumo iškoneveikusi Baltijos cirko pasirodymo dalyvė sulaukė atsako
Kurčius vaikus dėl esą per menko emocingumo iškoneveikusi Baltijos cirko pasirodymo dalyvė sulaukė atsako
Shutterstock nuotr.„Mes tokių vaikų esame turėję ne vieną. Šie vaikai nėra išmylėti ir jie kartais pratrūksta, nes jiems reikia dėmesio ir meilės. Iš pradžių, kai pažiūrėjau įrašą, mane ištiko šokas. Matyti, kad filmuoja draugės, o ji didžiuojasi išsakanti tokius dalykus. Niekada nebuvome to patyrę, mūsų vaikai daug kur važiuoja. Būna, kad koks kitas vaikas pasityčioja, nes nepažįsta mūsų vaikų, bet kad suaugusi mergina šitaip... Bet perskaičiusi atsiprašymo laišką, supratau, kad turbūt ta mergaitė nepatyrė meilės šeimoje, pati girdėjo tokius žodžius, kuriuos sakė“, - teigė kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos direktorė.


Baltijos cirko atstovai šią situaciją vertina rimtai - anot jų, Baltijos cirkas nebuvo informuotas apie tokią auklėtinės transliaciją socialiniuose tinkluose.


Pasak Baltijos cirko atstovės Ievos, siekiant pagelbėti visiškai suvokti savo elgesio ribas ir pasekmes, minėtoji mergina Baltijos cirko veiklose nuo šiol nebedalyvaus.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis