Johnny Depp dukra Lily-Rose Depp apkaltinta netinkamu elgesiu su savo darbuotojais: filmavimo aikštelėje tariamai metė kavos puodelį į padėjėją 

Aktoriaus Johhny Depp dukra Lily-Rose Depp susiduria su kaltinimais, kad dirbti su ja gali būti tikras košmaras. 

23 metų modelis ir aktorė, kuri atliko pagrindinį vaidmenį HBO filme „The Idol“, kuriame vaidina kartu su atlikėju The Weeknd, neseniai buvo apskelbta ne pačia maloniausia asmenybe. Ji buvo apkaltinta tariamu „baisiu pykčio priepuoliu“ dalyvaujant neseniai vykusioje fotosesijoje.


Pareiškime, kurį paskelbė įžymybių apkalbų svetainė „Deux Moi“, anoniminis šaltinis teigė, kad „šviesiaplaukė neseniai per fotosesiją patyrė pykčio priepuolį“. Nors įraše nebuvo aiškiai nurodytas L. R. Depp vardas, žmonėms nebuvo sunku iš karto nustatyti, kad ši mergina yra būtent garsusis modelis.Lily-Rose Depp
Lily-Rose Depp
Vida PressMergina tariamai buvo apkaltinta metusi kavos puodelį į padėjėją.  Pateikimas, kuris buvo pasidalintas Reddit, sulaukė komentarų iš vartotojų, kurie buvo šokiruoti, kad toks elgesys yra toleruojamas. „Kodėl mes leidžiame šiems žmonėms išsisukti su tokiu elgesiu? Kaip tu gali taip elgtis ir nesigėdinti“, – rašė vienas vartotojas, o kitas pridūrė: „Jei aš darbe ką nors apipilčiau kava, niekada nebegrįsčiau atgal į darbą. Modeliai turėtų atitikti tuos pačius standartus“. 


Tai - pirmas kartas, kuomet Johnny Depp dukra apkaltinta dėl nederamo elgesio. Anksčiau nebuvo skelbta, kad mergina elgtųsi netinkamai ar nekontroliuotų savo emocijų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis