Buvęs Eminem asmens sargybinis atskleidė, kodėl reperis „bijo“ savo buvusios žmonos

Reperio Eminem santykiai su buvusia žmona Kim Scott buvo dažna popkultūros naujienų tema.

Eminem, kurio tikrasis vardas yra Maršalas Bruce'as Mathersas III, pirmą kartą susitiko su K. Scott, kai jie buvo paaugliai. Po to, kai K. Scotta ir jos dvynė sesuopabėgo iš namų, jos persikėlė gyventi pas Eminem ir jo motiną, kur jis ir K. Scott pradėjo romantiškus santykius.  


Byronas Williamsas, dirbęs reperio „Lose Yourself“ asmens sargybiniu, apie audringą jų santuoką rašė savo knygoje „Shady Bizzness“, kuri buvo išleista 2000 m. B. Williams teigė, kad nepaisant to, kad Eminem jautė jausmus K. Scott, realiame gyvenime jis jos išsigando. „Mačiau, kaip ji metė lempą į Eminem autobuse ir jį sužeidė“, – rašė B.Williams. "Js jos bijo. Ji yra kieta ponia ir didesnė už jį.", - rašė B. Williams.

Jis teigė, kad Eminem susitaikė su K. Scott, nes bijojo, kad ji atitrauks nuo jo jų dukrą Hailie.  Po to, kai 2000 m. pora pirmą kartą išsiskyrė, jie susitarė dėl bendros juridinės dukters globos, o K. Scott priklausė fizinė globa, rašo ABC News. 


Eminem ir K. Scott santykiai bėgant metams buvo sudėtingi. 2007 m. interviu su PEOPLE vienas iš artimų Eminem draugų išsamiai papasakojo apie buvusios poros nuolatinius santykius.  „Vieną kartą grįžome namo ir Kim visus savo drabužius išmetė ant pievelės – tai buvo, pavyzdžiui, dvi poros kelnių ir keli gimnastikos bateliai“, – sakė jis leidiniui. 


Jo teigimu, K. Scott buvo (o galbūt ir tebėra) itin audringo būdo, linkusi į fizinį smurtą, manipuliacijas.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis