Aktorė Drew Barrymore atskleidė, kodėl ji atsisako pirkti kalėdines dovanas savo vaikams

Aktorė Drew Barrymore dalijasi dukrų Olive ir Frankie globa su buvusiu vyru Will Kopelman ir dažnai atvirai kalba apie savo netradicinius auklėjimo būdus.

Kaip žmogus, turėjęs sunkią vaikystę, Drew Barrymore labai rūpinasi, kad jos vaikai taptų visaverčiais suaugusiais, o jos išskirtinis požiūris į Kalėdų tradicijas kalba būtent apie tai. Yra žinoma, kad Drew Barrymore nedovanoja savo vaikams kalėdinių dovanų.


Interviu aktorė atskleidė įdomius motyvus, kodėl nusprendė nedovanoti savo dukroms dovanų gruodžio mėnesio šventės proga. „Visada per kiekvienas Kalėdas vežuosi savo dukras į kelionę. Nedovanoju joms dovanų, kurios, mano manymu, būdamos tokio amžiaus, jos galėtų norėti, bet sakau: „Manau, mes pirmiausiai prisiminsime vietą, nuotraukas ir patirtį. Ir tai yra svarbiausia“, – paaiškino ji. 

Daugelis žmonių visame pasaulyje net nešvenčia Kalėdų ir turi daug tradicijų, nesusijusių su dovanų teikimu, todėl Drew Barrymore požiūris nėra nauja koncepcija, tačiau tai nesutrukdė jai sulaukti savo vaikų atsako. Nepaisant to, Drew Barrymore gynėsi sakydama, kad ji nėra „kažkokia keista, griežta, šalta mama, kuri sako: „tu negausi jokių dovanų!“.


„Tiesiog jaučiu, kad geresnė dovana mums visiems būtų prisiminimai. Geriau investuosiu į tai, o ne į lėlių namelį ar panašų daiktą. Viskas išsilygina ir yra gerai“, – priduria ji. 


Taip pat aktorė sako: „Stengiuosi priminti savo vaikams, kad po 10 metų ši šventė tikriausiai nebus tokia pati kaip dabar, kad jūsų gyvenimas gali kardinaliai pasikeisti, į jį gali ateiti nauji žmonės ir naujos tradicijos. Man patinka žiūrėti į šventes per komišką, tikrovišką objektyvą. Nereikia užstrigti viename šventiniame tipaže“.

Tiesa, Drew Barrymore dukros per pandemines Kalėdas gavo dovanų. Pandemijos metu Drew Barrymore turėjo pakeisti savo planus, nes negalėjo pasiimti dukterų į kelionę. Ji pasitenkino dovanodama joms dovanas, bet pripažino, kad tai jai „nepatiko“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis