Balerina Kristina Tarasevičiūtė: „Praėjusiais metais buvau tiesiog žlugusi...“

„Praėjusiais metais aš buvau žlugus, tiesiog buvau žlugus... Aš tiesiog sėdėdavau ant žemės, nes sėdėti ant sofos nebeturėjau jėgų, ir galvodavau: kada tai baigsis...“, – jau šiandien gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos garsi balerina Kristina Tarasevičiūtė.

Puošdama eglutę artėjančioms Kalėdoms savo namuose 35-erių balerina Kristina Tarasevičiūtė pusiau juokais, pusiau rimtai sakys, kad Naujiesiems metams nori sau palinkėti ne tik artimo žmogaus, kuris nebūtų alfonsas, bet ir sveikatos...

Rasti laiko pokalbiui Kristinai nelengva – gruodis vienas darbingiausių mėnesių ne tik dainininkams, aktoriams, bet ir šokėjams. Užburiančiai lengvas ir grakštus balerinų pasirodymas scenoje, pasak Kristinos, atrodo tik iš šono – žmonės dažnai nesupranta, kad tai ne tik profesija, tai ir gyvenimo būdas su daug sunkių, alinančių valandų darbo.


Per 30 metų karjerą scenoje Kristina turėjo ne vieną traumą, tačiau to, kas nutiko prieš metus, net priešui nelinkėtų. Karantino metu po pasaulį išplitus koronavirusui, Kristinos veikla buvo sustabdyta, tad, jam pasibaigus, į pusmetį buvo sutalpintas kone dvejų metų repertuaras. Šokėjai tai tapo eksperimentu, pasibaigusiu tragedija, vos nesužlugdžiusia karjeros.


Nuo fizinio krūvio Kristina pasakoja ėmusi nebejausti vienos kojos pirštų, tačiau to nesureikšmindama ir toliau intensyviai treniravosi, šoko, o sunerimo tik po to, kai nejautri tapo ir visa blauzda. „Pasiėmiau adatėlę, pradėjau badyti blauzdą ir supratau, kad adatėlę galiu į ją sukišti, nes nieko nejaučiu. Širdis sustojo, šalta, balta, viskas....“, – pasakos Kristina. Šokėja sunkiai rinks žodžius prisimindama laikotarpį, kai mynė gydytojų slenksčius, tačiau pagalbos taip ir nesulaukė.


Kodėl garsi šokėja atvirauja nenorinti antrosios pusės, jau turinčios vaikų? Ir kodėl dabar kiekvieno šuolio riziką ji apskaičiuoja iki smulkmenų? Jau šiandien, 20.00 val., gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki... “, tik per LNK.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis