Ukraina išsirinko grupę, kuri atstovaus šaliai 2023 metų „Eurovizijoje“

Ateinančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse, kuris kitąmet vyks Jungtinės Karalystės Liverpulio mieste, Ukrainai atstovaus grupė „Tvorchi“, pranešė „Ukrinform“.

Šeštadienį vakare Kyjive įvykusiame nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finale ši muzikos grupė iš vakarinio Ternopilio miesto surinko 9 balus iš žiuri ir 10 balų iš žiūrovų. Tai ir užtikrino jiems pirmąją vietą.


„Tvorchi“ – elektroninės muzikos grupė, kurią 2018 metais įkūrė garso prodiuseris Andrijus Huculiakas ir vokalistas Jeffery Augustus Kenny. Daina, kurią jie atliks konkurse, vadinasi „Heart Of Steel“.


J. A. Kenny yra kilęs iš Nigerijos. Jiedu su A. Huculiaku susipažino Ternopilio nacionaliniame medicinos universitete ir abu nusprendė rinktis muzikantų kelią. Jų duetas paprastai koncertuoja anglų kalba.


„Eurovizija“, nerūpestingas ir linksmas muzikinis konkursas, šiemet įgavo naują prasmę, kai Europos žemyną užtemdė didžiausias karas nuo Antrojo pasaulinio karo laikų, ir simboliška, kad gegužę vykusį konkursą laimėjo Ukrainos grupė „The Kalush Orchestra“.


Kitaip nei visada, kai konkursas rengiamas ankstesnio nugalėtojo šalyje, dėl karo renginys buvo perkeltas į Liverpulį, nes antrąją vietą užėmė britas Samas Ryderis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis