Lietuvos žvaigždės ir jų užsienio dvynukės: gali būti, jog nė pačios neįžvelgė panašumų (FOTO)

Tikriausiai net nesusimąstome, jog gali būti, kad užsienyje, neatrastose vietovėse, nepažintose gatvėse vaikšto į mus labai panašūs žmonės. Nors kiekviena asmenybė - unikali ir išskirtinė, bendrų išvaizdos bruožų turi daugelis. Atrinkome Lietuvos bei užsienio įžymybes, kurios gal ir nėra identiškos, tačiau bendrų ypatybių tikrai turi!

Iglė Bernotaitytė - Sabrina Carpenter

Nors X faktoriaus laimėtoja bei PANELĖS viršelio mergina Iglė jau senokai nėra šviesiaplaukė, mintimis trumpam grįžkime į laikotarpį, kuomet ją puošė šviesios garbanėlės. Tuo metu ji buvo kiek panaši į JAV muzikos žvaigždę Sabriną Carpenter, kuri taip pat išsiskiria nuostabia išvaizda ir neginčijamu muzikiniu talentu. Abi merginos išsiskiria švelniais bruožais, ovalia veido forma ir panašios struktūros plaukais. Jas vienijančios išvaizdos bendrybės iš tiesų vertos pasakymo: tarsi dvynukės!

Iglė:

Sound of silence 🎤

A post shared by iglė (@iglute) on Feb 9, 2017 at 8:01am PST

Sabrina:

A post shared by Sabrina Carpenter (@sabrinacarpenter) on Aug 5, 2017 at 8:30pm PDT

Tai, jog garsi vizažistė ir socialiniuose tinkluose aktyvi gražuolė Milita Daikerytė yra panaši į JAV žvaigždę, modelį bei aktorę Ryan Newman, buvo pastebėta jau praėjusiais metais. Tai, kas labiausiai vienija šias dvi žavias jaunas damas - itin panašios formos ir atspalvio žydros akys. Vis dėlto ne vien panašios akių ypatybės sieja lietuvaitę bei amerikietę - galima atrasti panašumų ir lyginant merginų lūpas, veido formą bei plaukus. Įsitikink pati:

Milita:

Na atrodo mane pacia pastaruoju metu zavi visai kiti dalykai, “toks” ivaizdis jau ir nebestebina ir pabodo... bet va, Emilija padare makiaza, Anzelika garbanas ir nu barbe vel😄 ir kaip nepasidalinti...🤦🏼‍♀️💁🏼‍♀️ Bet... turiu pripazinti, kad isijausti i kliento role ir pasitiketi meistru taip pat kaip klientes pasitiki manimi- man, jausmas buvo ypatingas. Tu saunuole, Emilija☝🏽 @studiombymilita #studiom #studiombymilita #girl #makeup #visage #hairstyle #hair #ombre #beauty #salon #nightout #friday #night #glam

A post shared by Milita Daikerytė (@militaofficial) on Feb 24, 2018 at 7:48am PST

Ryan:

Off to the @entertainmentweekly #ComicCon party 🎉

A post shared by Ryan Whitney Newman (@ryrynewman) on Jul 23, 2016 at 8:41pm PDT

Garsi Lietuvos YouTube žvaigždė, vlogerė Gerda Bieliauskaitė ir JAV atlikėja, socialinių tinklų įžymybė Madison Beer iš tiesų turi panašumų. Madison daugelio lyginama su garsiąja aktore Megan Fox, kuri tituluojama viena gražiausių pasaulio moterų. Už Atlanto Madison garsėja ne tik nepriekaištingu bei drąsiu stiliaus pojūčiu, bet ir išskirtiniu talentu ir charizma. Gerda savo ruožtu neatsilieka nuo amerikietės - taip pat yra žavi bei ambicinga lietuvaitė. Tavo palyginimui - Gerda bei Madison.

Gerda:

Madison:

You say yes u can't live without me 🌻 #madisonbeer

A post shared by -`, Madison Beer // TBA (@vipmadison) on Dec 11, 2017 at 6:47am PST

A real stunna 😍😍😍 #madisonbeer

A post shared by -`, Madison Beer // TBA (@vipmadison) on Dec 11, 2017 at 1:12pm PST

Ilgai ieškoti merginos, panašios į Lietuvos socialinių tinklų žvaigždę, šauniąją Karoliną Meschino, neteko. Daugeliui galėtų pasirodyti, jog ji iš akies lupta modelis, ispanų kilmės Cindy Kimberly. Cindy ne kartą įvairiuose dailiausių pasaulio merginų rinkimuose užėmė aukštą poziciją, o apie Karolinos žavesį nėra net ko pridurti! Nuostabią odą turinčios merginos iš kitų išsiskiria ryškiais veido bruožais bei nuostabaus grožio plaukais. Įdomu, ar susitikusios gatvėje merginos nepagalvotų, jog žvelgia į veidrodį?

Karolina:

Cindy:

*poses w my salad* *gets 3 desserts*

A post shared by Cindy Kimberly (@wolfiecindy) on Jul 28, 2017 at 11:00am PDT

I love studios bc I always want to recreate the single ladies music video

A post shared by Cindy Kimberly (@wolfiecindy) on Jul 12, 2017 at 11:27am PDT

Kone garsiausias Lietuvos modelis Karolina Toleikytė bei Victoria Secret modelis, viena žaviausių šiandienos it girl, manekenė Romee Stirjd gal ir nėra identiškos, tačiau panašumų, žvelgiant į abi merginas, tikrai galima atrasti. Tiek Karolina, tiek Romee išsiskiria natūraliai putliomis lūpomis bei išraiškingomis akimis. Ar dar nepastebėjai šių talentingųjų podiumo deivių panašumo?

Karolina:

💙

A post shared by KAROLINA TOLEIKYTE (@misskarolina_official) on Aug 1, 2017 at 3:01am PDT

Romee:

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on Sep 10, 2017 at 6:52am PDT

Hey hey Saturday, enjoy your weekend! What's your favorite day of the week & why? 💕

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on Aug 19, 2017 at 1:55am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis