10 laukiamiausių 2022 - 2023 m. šaltojo sezono serialų

Šaltais žiemos vakarais nėra nieko geriau, kaip šiltai įsirangyti namuose su puodeliu karštos arbatos ir geru serialu. Pasižvalgėme, kokie 2022 - 2023 m. šaltojo sezono serialai yra patys laukiamiausi.

South Side, 3 sezonas („HBO Max“, gruodžio 1 d.)


Ši linksma komedija, kurą kuria Diallo Riddle ir broliai Bashiro ir Sulton Salahuddin grįžta trečiam sezonui. Serialas pasakoja apie Rent-T-Own darbuotojų ir Čikagos policijos pareigūnų patirtį ir tai, kaip susikerta jų kasdienis gyvenimas ir darbai. Tačiau svarbiausias veikėjas visada yra Čikagos miestas, South Side vaizduojamas su nuoseklia meile ir specifiškumu.

Sort Of Season 2 („HBO Max“, gruodžio 1 d.)


Pirmasis sezonas seka kūrėjo ir žvaigždės Bilalo Baigo personažą Sabi Mehboob, pakistanietį kanadietį. Per aštuonias serijas Sabi nuolatos įžeidinėjo žmonės, kurie jo nelabai suprato, bet taip pat jį mylėjo, todėl žiūrėjimo patirtis buvo švelni ir neapdorota, vaizduojanti mūsų tapatybę. Antrasis serialo sezonas tikriausiai išplės šias temas.
His Dark Materials, 3 sezonas (HBO, gruodžio 5 d.) 


Ši Philip Pullman to paties pavadinimo trilogijos adaptacija, kurią pirmiausia parašė Jackas Thorne'as, grįžta trečiąjį ir paskutinįjį sezoną. Seriale bus demonstruojamas karas, kurį lordas Asrielis (Jamesas McAvoy'us) kariauja prieš religinę valdžią ir jo buvusią meilužę ponią Coulter (Ruth Wilson), ir santykiai, besivystantys tarp jo dukters Lyros (Dafne Keen).
Emily Paryžiuje 3 sezonas („Netflix“, gruodžio 21 d.)  


Ar Emily (aktorė Lily Collins) nuspręs likti Paryžiuje ir toliau dirbti Sylvie (aktorė Philippine Leroy-Beaulieu)? Šis klausimas liko neatsakytas per antrojo serialo sezono finalą Paryžiuje, bet tikriausiai tai yra „taip“, nes būtų keista žiūrėti šį serialą, kai Emily grįžta į Čikagą.
Poker Face („Peacock“, sausio 26 d.) 


Kas būtų, jei pasakytume, kad Rianas Johnsonas surengtų epizodinį, srautinį savaitės trukmės šou? Jame vaidinoa Natasha Lyonne, kuri suvaidino Kolumbo tipo personažą, turintį neįtikėtiną galią atpažinti, kada kas nors jai meluoja.
Velma („HBO Max“, sausio mėn. TBD) 


Jei kada nors susimąstėte, kodėl Velma Dinkley, Scooby-Doo gaujos narė, yra tokia, kokia ji yra, šis naujas suaugusiems skirtas animacinis serialas, pasakojantis Velmos atsiradimo istoriją, yra sukurtas jums. Seriale vaidina Mindy Kaling, atliekanti Velmos vaidmenį.

You, 4 sezonas, pirmoji dalis („Netflix“, vasario 10 d.) 


Trečiasis „You“ sezonas buvo vienas geriausių ir įdomiausių praėjusių metų sezono staigmenų: aštrus, veržlus ir tamsus, turintis pakankamai bauginančio vidinio veržlumo. Jo persekiotojas-protagonistas Džo (Penn Badgley) dabar pabėgo į Londoną, kad išvengtų ilgos įstatymo rankos. Galbūt šį kartą jis ras vidinę ramybę?


Somebody Somewhere, 2 sezonas (HBO, vasario mėn. TBD)


Ši drama, kurioje Bridžit Everett vaidina Kanzaso moterį, bandančią rasti savo pagrindą po sesers netekties, buvo viena geriausių 2022 m. televizijos laidų. Tai juokinga, miela ir nuoširdi, bet niekada nebūnanti nuobodi istorija.90-ųjų šou („Netflix“, TBD, vasaris)


Net ir mūsų nostalgija sensta kartu su mumis, todėl „Netflix“ sugrąžina „The 70s Show“. Naujasis serialas pasakoja apie Topherio Grace'o ir Lauros Prepon dukterį, kuri 1995 m. vasarą aplankė savo senelius su nauja draugų grupe. Debra Jo Rupp ir Kurtwood Smith grįžo kaip Red ir Kitty, taip pat svečiuose pasirodys pradinės paauglių grupės, kurios dabar taip pat jau suaugusios.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis